امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. به عنوان یک عضو انجمن na چگونه استقلال را به کار می‌گیرم؟ در چهارچوب بهبودی شخصی،
#1
2. به عنوان یک عضو انجمن na چگونه استقلال را به کار می‌گیرم؟ در چهارچوب بهبودی شخصی، استقلال برای من به چه معنی است؟ در حین خدمت به na چطور؟
پاسخ
 سپاس شده توسط فریبرز۶۵
#2
هنگامی که دارای روحیه مسئولیت پذیری و روشن بینی هستم بنای استقلال من استوار می شود. انجام مسئولیت های روزانه در مسیر بهبودی و زندگی شخصی که زیربنای آن روشن بینی ست مهمترین اقدامی است که کمک می کند تا استقلال را آغاز و به کار گیرم.لازمه آن این است که مسئولیت های خود را با روحیه روشن بینی تهیه کنم.
در چهارچوب بهبودی شخصی استقلال برای من به چه معنی است؟مفهوم استقلال برای من رسیدن با آزادگی ست. آزادگی ای که بر مبنای وجدان ، تعهد ، شعور ، روشن بینی و خود اختیاری باشد. منظور از خود اختیاری این است که کسی برایم تصمیم نگیرد ، تصمیم گیرنده شخص خودم و وجدان آگاهم باشد.
در حین خدمت به NA چطور؟استقلال در حین خدمت به NA برای من به معنای وفادار بودن به تعهدی ست که خودم قبول کردم ، و با عزمی راسخ نسبت به اعتمادی که یک گروه به من داشته وفای به عهد کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط فریبرز۶۵ ، ناظر9 ، ناظر۳
#3
استقلال من یعنی ازادی ومسئولیت پذیری من یعنی تعهدی که من به عنوان یک انسان عضواجتماع به دیگران دارم وحقوق انهارارعایت کنم وتکروی نکنم اموزش پذیری رویادبگیرم دقت کنم رفتارمن به بهانه استقلال شخصی به دیگران خسارت نزند درحین خدمت درحدتوان ازاستقلال خودوگروه خوددرراستای هدف اصلی انجمن استفاده مثبت کردن مراقب رفتارخود بودن که این استقلا به انجمن خسارت نزندانجمن رایک انجمن جهانی دیدن وپذیرفتن.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، فریبرز۶۵ ، ناظر9 ، ناظر۳
#4
2. به عنوان یک عضو انجمن na چگونه استقلال را به کار می‌گیرم؟ در چهارچوب بهبودی شخصی، استقلال برای من به چه معنی است؟ در حین خدمت به na چطور؟ 
سنت چهارم میگه ؛ استفاده ای مسؤلانه از قضاوت مستقل خود داشتن.
استقلال به من آزادی لازم جهت خود واقعی ام بودن را میدهد .
استقلال کمک میکند که من برای خودم تصمیم بگیرم 
استقلال به من کمک میکند که تجربه و نیرو و امید خودم را به مشارکت بگذارم .
داشتن استقلال یعنی آزادی لازم جهت بکارگیری ' خلاقیت و نبوغ خود  ' در راستای تعهد خدمتی ای که دارم.
استقلال تنوع و گوناگونی را عرضه میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط فریبرز۶۵ ، ناظر9 ، ناظر۳
#5
معنی استقلال برای من امروز داشتن آزادی و حق انتخاب می باشد اینکه امروز می توانم با مشورت و در نهایت خودم تصمیم گیرنده زندگی ام باشم و در چهار چوب بهبودی شخصی ام این امکان را دارم که جلسه، راهنما و اصول روحانی را آنطور که بهترین کمک را به من بکند انتخاب کنم و در حین خدمت نیز با توجه به توانایی و در جه مسؤلیت پذیرم خدمت مناسب را انجام داده و در تمام این مسائل با داشتن نگاهی به  سنت چهارم بکوشم تا اثر گذاری این استقلال تا جایی باشد که حد مرزها را رعایت کنم تا با خودمحوری به خودم و اطرافیان و جامعه خسارت وارد نکنم .
پاسخ
 سپاس شده توسط فریبرز۶۵ ، ناظر9 ، ناظر۳
#6
سلام

- از تجربیات اعضاء و راهنما استفاده می نمایم اما در تصمیمات اجازه نمی دهم تا افکار آنها قالب شود.

-در مراودات من وراهنمایم اجازه نمی دهم تا اعضاء دیگر دخالت نمایند وبا راهنما یم اختلاف درست کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر۳


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان