امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. بدنه های خدماتی ما چگونه پی می برند چه چیزهایی برای گروه‌های محلی ما مهم هستند؟ ما
#1
3. بدنه های خدماتی ما چگونه پی می برند چه چیزهایی برای گروه‌های محلی ما مهم هستند؟ ما چگونه گروه هایمان را در خدمات محلی خود دخیل می کنیم؟ آیا همه صداهای موجود در انجمن محلی خود را می شنویم؟
پاسخ
#2
داشتن خدمتگزار - داشتن فرمت مناسب - رعایت کردن سنت ۷ - برگزاری جلسات اداری - جذب تازه وارد - فضای امن - نیاز کمیته های شهری . حضور مرتب در جلسات اداری . آزادی خلاقانه تفاوت های است در بینگروه ها با رعایت سنت چهار و اصول - بدنه های خدماتی به تلاش های خدماتی - تصميمات تاثیر گذار - ارتباطات موثر - نداشتن رقابت بیمارگونه - استقلال حفظ گمنامی گروه ها - استقلال در مفاهیم و فعالیتهایخدماتی گروه ها نمی توانند از قبول عضويت معتادان امتناع کنند . دادن اطلاعات غلط مستقیم و غیر مستقیم- عدم آگاهی . کم کاری - رعایت سنت یک و دو را با رعایت اصول پذیرا باشیم - تمایل به قطع مصرف - حفظبهبودی فردی ۔ تمایل پیدا کردن به روش خدماتی اعضاءء - اصول روحانی - تحمل - پذیرا بودن - مساوات . مسئولیت پذیری - خدمت با عشق تردید در بهبودی دیگران
پاسخ
#3
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۴۲ عصر)admin.a نوشته است: 3. بدنه های خدماتی ما چگونه پی می برند چه چیزهایی برای گروه‌های محلی ما مهم هستند؟ ما چگونه گروه هایمان را در خدمات محلی خود دخیل می کنیم؟ آیا همه صداهای موجود در انجمن محلی خود را می شنویم؟
از طریق موارد زیر پی می برند چه چیزهایی برای گروه های محلی ما مهم هستند.

 گزارشاتی که نمایندگان گروهها در برگزاری جلسات کمیته لحاظ می کنند.

 از طریق بیان احتیاجات خود در جلسات اداری کمیته ها که لازم است بدنه های خدماتی طبق شرح وظایف خود در برابر گروه ها انجام دهند.

 از طریق نوع خدماتی که گروهها برای بدنه های خدماتی تعیین می کنند.ما چگونه گروه هایمان را در خدمات محلی خود دخیل می کنیم؟

 با صدور بیانیه در جلسه نمایندگان و اعلام نیاز برای حمایت از خدمات در انجمن معتادان گمنام.

 ارائه گزارش و در اختیار گذاشتن آن از طریق نمایندگان در گروه ها.

 برگزاری جلسات همفکری و اعلام احتیاج به نیروهای انسانی جهت حفظ امنیت و خدمات ایده آل.

آیا همه صداهای موجود در انجمن محلی خود را می شنویم؟

 این اتفاق زمانی می افتد که خمیره اصلی در نظر گرفتن کارهای مان اصل روحانی ای بنام درایت و بصیرت باشد. این امر باعث می شود نه تنها صدای موجود در انجمن محلی خود را بشنویم ، بلکه بتوانیم همه نقطه نظرات را نیز در مورد تصمیمات مان بررسی کنیم.

 که لازمه آن داشتن تواضع و الویت دادن به وحدت روحانیست. زمانی که بر این مبنا در حرکت هستیم نیروی بصیرت کمک می کند تا همه صداهای موجود در انجمن محلی خود را بشنویم.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان