امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال13:آیا امروز از نیروی برتر خود درخواست راهنمایی کرده ام ؟ چگونه ؟
سوال13:آیا امروز از نیروی برتر خود درخواست راهنمایی کرده ام ؟ چگونه ؟ 
پاسخ
وقتی صحبت از راهنمایی می کنیم منظور خداوند نیست .که مارا راهنمایی کند بلکه ابزار هایی است که به عنوان نیروی های برتر توسط خداوند در اختیار ماست شامل می شوذ ما نیروی های برتر زیادی در دنیا داریم که باید از وجود انها بهره ببریم .مانند راهنما در بهبودی و اهل مشورت بودند با افراد خبره
پاسخ
بله اعتقاد منم این است که خداوند به انواع و راهها توان نشان دادن و اثر گزاری بر من رو داره. حال یک موقع من باید اقدام یا عملی در راستای درخواستم داشته باشم. یک موقع هم گوش به زنگ بودن یا در واقع دریچه های باز نیاز است. امروز از ساده ترین ابزار خدا یعنی تماس استفاده کردم. حقیقتا تغییر افکار و احساسات در قبل وبعد تماس هایم را مشاهده کردم.
پاسخ
وقتی چشمم را باز میکنم اولین نیروبرتریکه ازش درخواست میکنم تا مرا راهنمای کنه تابتونم اراده وزندگی را به او پسپارم تا شهامت اقرار پیدا کنم تاروز خوبی داشته باشم تادر شرایت ناخواسته قرار نگیرم تاکمکم کنه بتونم از ابزارهای روحانیش استفاده کنم خداوندی هست که من درک میکنم تازه بعد از این درخواست هست که اگر او بخاهد من میتوانم از اصول راهنما نشریات وچیزهایکه او در اختیار من گذاشته درخواست کمک کنم من سعی میکنم بادعا کردن ودرخواست از خداوند وراهنمای از نیروهای دیگه کمک بگیرم بارها بخاطره زنگ زدن به راهنما وحتی مراجعه به اصول وحتی رای وجدان وهر چیز دیگه از او درخواست کردم...
پاسخ
وقتی صحبت از راهنمایی می کنیم
منظور فقط خداوند نیست که ما را
راهنمایی کند بلکه ابزار هایی است که
به عنوان نیروی های برتر توسط خداوند
در اختیار ما گزاشته شده است..

ما نیروی های برتر زیادی در دنیا داریم که باید از وجود آنها بهره ببریم : مانند راهنما در بهبودی و اهل مشورت بودند با افراد خبره..!!!

در کنار دعا و نیایش روزانه خود با خداوند از راهنمای خود هم درخواست راهنمایی کردیم و نیز با مشورت و خواندن ترازنامه قدم دهم خود برای ایشان..

میزان استفاده از قدرت و اراده
شخصی مان و خودمحوری ناشی از آن مشخص می کند که چه مقدار قابلیت بهره گیری از راهنمایی های نیروی برترمان را داشته ایم.. !!!
پاسخ
درکنارنیاش ودعای روزانه ایی که بانیروی برترازراهنمایم نیزدرخواست کمک وراهنمایی دارم وسعی میکنم روزانه ترازنامه خودروبرایش بخوانم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، hooria ، حـمـیـد
بله .توسط دعا در اغاز روز و ازش قدرت اجرایی خواستم تا بتونم بکمکش یک روز دیگه ارکان بهبودی ام رو رعایت کنم تا بتونم پاک بمونم و با اصول روحانی برنامه زندگی کنم
پاسخ
لازمه این سوال انجام یکسری اقدامات عملی است درخواست رلهنمایی از نیروی برتر بدان گونه که من اورا درک میکنم .(مثل جلسه.راهنما.قدم.دعا .ارتباط با خداوند مشورت گرفتن از دیگرانو طغیره..)
پاسخ
من روزانه باید از خداوند درخواست راهنمایی داشته باشم تا نیروی برتر اراده خود را به هر طریقی که صلاح می داند جلوی پای من قرار دهد
این درخواست می تواند در غالب دعای روزانه بعد از بیداری از خواب باشد.
همچنین از طریق مشارکت، راهنما و مشورت کردن می تواند صورت پذیرد.
پاسخ
lمن هرروزصبح که ازخواب بیدارمیشوم قبل ازهرچیزازخداوندبابت اینکه یک روزدیگرلیاقت زندگی رابه من داده شکرگزاری میکنم وازاو می خواهم که امروزنیز اراده واداره زندگی مرادردست گیرد زیراهرموقع اراده خودم بودباعث ایجادخسارت شده ومن انسان جایزالخطا هستم وچون دارای بیماری اعتیادهستم وتصمیماتم احساسی وبدون فکراست وامکن خطاواشتباه بسیاربالا ولی خداون هیچ موقع بد مرانمیخواهدوهمیشه تصمیماتش برای خیروصلاح من است وهیچ موقع اشتباه نمیکند بنابراین همیشه ازخدامی خواهم که مرا راهنمایی کندتادرراه درست قدم بردارم وبتوانم بربروی نقص هایم کارکنم تابتوانم فردی شوم که اومیخواهد نه فردی که خودمیخواهم تابدین گونه لیاقت بندگیش راداشته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، حـمـیـد
بله با امید به موفقیت به راه خود ادمه دادم و بعد از ان با راهنمای خود تماس گرفتم و احساس و افکار خودم را برایش بازگو کردم و بعد به سمت جلسه بهبودی رفتم و در جلسه سکوت کردم و گوش دادم.
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، آریا داریوش ، حـمـیـد
سلام

-بله
-من همیشه سعی می کنم تا از نیروی برتر درخواست کمک و راهنمایی نمایم امروز به شخصی سر زدم برای کاری که قرار است در آینده آن را انجام دهم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر10 ، حـمـیـد
بله کرده ام برای کارهای روزمره وخریدوفروش
مشورت کردم درموردی باراهنمایم مشارکت داشتم
وراهنمایی لازموگرفتم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سلام
بله
برای روح خواهرم که فوت شده بود درخواست آمرزش کردم و برایش دعا کردم. برای دل خودم نیز صبر طلب کردم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
بله شرکت درجلسه داشتم مشارکت کردم وبعد
ازان خوب گوش دادن راتمرین کردم
وازخداونددرخواست نیرووتوان برای تشخیص
خوب ازبدرادرخواست کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
 سلام
بله
 به راهنما زنگ زدم ودر مورد مساله ای سوال کردم ومشورت گرفتم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
بله همینکه اینجاازخودم مینویسم جویای اگاهی ازنیروی برتربرای خودم هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
بله امروزمطالعه داشتم وباراهنمایم هم درموردافکارم صحبت کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط راکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان