امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال14:چه کاری برای خدمت به خداوند و انسانها انجام داده ام ؟
سوال14:چه کاری برای خدمت به خداوند و انسانها انجام داده ام ؟ 
پاسخ
خدمت چیزی بالاتر از وظیفه نیست/ انجام رسیدن خواست و اراده خداوند اگر به انجام نمیرسانیم لااقل مانع هم نگردیم به انجام نرسد {توسط عوامل دیگر} بدون اینکه متوجه گردیم امکان دارد رفتارمان سر مشق برای دیگری باشد/ بهترین خدمت این است که با زندگی سالم و با اراده تحت مراقبت خداوند پیام ارامش و اسایش شویم /خدمت به خود در الویت قرار دارد تا زمانی که یه خودت خدمت نکردی /نمیتونی به خداوند و انسانها خدمت کنی/ باید به خودت خدمت کنی /تا توانایی این را پیدا کنی/ به عنوان واسطه ایی {نیرو برتر }برای به انجام رساندن هدف دیگری باشی/ خدمت صحیح چیه ؟یاری رساندن در راستای هدفی که خداوند یا انسانها دنبال می کنند/ هدف خداوند چیه؟ رشد و تکامل انسانها بر قراری نظام هستی و...

وقتی بر خلاف روند بهبودی حرکت می کنی نمی توانی ادا خدمت خدا و انسان ها داشته باشی/ بهترین خدمت خدمت به خداوند است زیرا بالاترین هدف ما را دارد و اهدافش صلاح تمام موجودات و انسانها هست کاری که بر خلاف خواست خداوند صورت گیرد قطعا در جهت خلاف هدف انسانی یا انسانهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، Nazer 5 ، ناظر9 ، ناظر10
مهمترین کاری که در رابطه باخدمت به
خداوند و انسانها انجام داده ام بهترین
و با ارزشترین کاری بوده که درحق خودم
انجام داده ام ، دیگر از خداوند وحشت
ندارم رابطه ام با او را دوست دارم.

خداوند را آگاهانه نه از روی ترس،به
عنوان نیروی برترم پذیرفته ام و به بهترین نحو از داده هایش استفاده 
میکنم وسعی کرده ام وسیله ای باشم
در دستانش برای خدمت به بندگانش
وازهمه مهمترجاذبه ای باشم ونورامیدی
وپیام عشقی برای نیازمندی که ببیند.

درموردبندگان خداوند دیگرقضاوت
وسرزنش نمیکنم محیطشان را آلوده
نمیسازم ،ترس و وحشت به وجودشان
نمیندازم ، جاذبه ای میشوم برایشان، و
پیام آور زندگی بدون هرگونه ماده
مخدری ، واینکه خسارتی نزنم نه به
مالشان ونه به روح وروانشان،وبزرگترین
خدمتم عشقی است که صادقانه درقلبم
نسبت به تمامی انسانهای روی زمین
دارم!!

وقتی ما بر خلاف گذشته مواد مصرف نمی کنیم ، بواقع بهترین کاری است که برای خود و دیگر انسان ها انجام داده ایم .

با نوشتن ترازنامه خود مسئولیت پذیر شده و نقش و مسئولیت روزانه مان در قبال خود و دیگران را پیدا و پذیرفته
ایم که این هم بهترین خدمت ماست.

انتقال تجربه خود از بهبودی به دیگر
دوستان تازه وارد از اهم خدمت ما به
خود و دیگران بوده است..

این کارها وقتی ارزش پیدا می کند
که به دنبال انجام مسئولیت هایمان و
تعهداتمان بطور اخلاقی در روابطمان
آشکار می گردد ، یعنی ارتباطات دو
جنبه سالم ، عقلانی ، اخلاقی و
روحانی.

اگر به کسی خدمتی کرده باشیم که
هیچگاه شخص مقابلمان از آن آگاهی
نیابد ، بهترین ، ارزشمندترین و متعالی
ترین خدمت را به انجام رسانده ایم.

زندگی کردنمان بصورت یک انسان که به نظم اجتماع همراهی می کند و با الگوی سازندگی به پیش می رود ، می تواند بهترین خدمتگزار باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10
خداوند بی نیاز مطلق است و احتیاج به خدمت کسی ندارد بلکه ما ابزاری می شویم برای خدمت به دیگران .ما به خدا خدمت نمی کنیم بلکه خدمتگزار خدا می شویم جهت خدمت به همنوعان ، 

هرگاه برخلاف نظام هستی عمل نکنیم به خداوند و خواست او احترام گذاشته ایم .هرگاه کمکی به همدردی انجام داده ایم خواست خداوند را انجام داده ایم 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10
بهترین کاری که امروز می کنم این است
که یک روز دیگر پاک هستم
خسارت نمی زنم
قدم کار می کنم
نشریات می خوانم
دانش برنامه ای خودم را بهبود م بخشم
پاسخ قدم ها را در این فروم می دهم تا به کار دوستان بهبودی ام بیاید و در زمانهایی که به جلسات دسترسی ندارند منبعی در اختیار داشته باشند
سعی می کنم تا با رفع نواقص شخصیتی و بر طرف شدن کمبودهای اخلاقی ام
تبدیل به جاذبه ای برای معتادان در عذاب باشم
تا در خدمت اراده خداوند و نیروی برترم باشم.
پاسخ
سلام
استراحت کافی و خسارت کمتری به خودم زدم.با رهجو بودم-به جلسه رفتم و در خدمت دیگر معتادان بودم.البته در خانه هم غذا درست کردم.
پاسخ
دیگر از خداوند نمی ترسم
رابطه ام با نیروی برتر را دوست دارم

درموردبندگان خداوند دیگر قضاوت و سرزنش نمی کنم
وقتی ما بر خلاف گذشته مواد مصرف نمی کنیم ، بواقع بهترین کاری است که برای خود و دیگر انسان ها انجام داده ایم ... با نوشتن ترازنامه خود مسئولیت پذیر شده و نقش و مسئولیت روزانه مان در قبال خود و دیگران را پیدا و پذیرفته ایم که این هم بهترین خدمت ماست... انتقال تجربه خود از بهبودی به دیگر دوستان تازه وارد از اهم خدمت ما به خود و دیگران بوده است..
پاسخ
_مهمترین کاری که دررابطه باخدمت به خداوندوانسانهاانجام داده ام بهترین وباارزشترین کاری بوده که درحق خودم انجام داده ام،دیگرازخداوندوحشت ندارم رابطه ام با اورادوست دارم خداوندراآگاهانه نه از روی ترس،به عنوان نیروی برترم پذیرفته ام وبه بهترین نحوازداده هایش استفاده میکنم وسعی کرده ام وسیله ای باشم دردستانش برای خدمت به بندگانش وازهمه مهمترجاذبه ای باشم ونورامیدی وپیام عشقی برای نیازمندی که ببیند. سپاسگذارم،ازاینکه راه جدیدی برای زندگی کردن نشانم دادی.
درموردبندگان خداوند دیگرقضاوت وسرزنش نمیکنم محیطشان راآلوده نمیسازم ،ترس ووحشت به وجودشان نمیندازم ،جاذبه ای میشوم برایشان،وپیام آور زندگی بدون هرگونه ماده مخدری،واینکه خسارتی نزنم نه به مالشان ونه به روح وروانشان،وبزرگترین خدمتم عشقی است که صادقانه درقلبم نسبت به تمامی انسانهای روی زمین دارم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد
سوال14:چه کاری برای خدمت به خداوند و انسانها انجام داده ام ؟(تراز قدم۱۰)
سعی کردم برخلاف سازوکار طبیعت حرکت نکنم .
پایبند به باورهام نسبت به خداوند بودم ، تعهداتم را نسبت به ارتباط آگاهانه ام در مورد خداوند به انجام برسانم، تاآنجاکه توانسته ام مانع از احقاق خاست خداوند نشوم ، ...
خدمت به انسانها،خدمت به خداوند و خود نیزهست، 
بنا به شرایط سعی کردم در دسترس دیگران باشم،از ارائه توانایی انجام کاری در حق دیگران سر باز ندهم، ...
امروز کمک من به هر کس که عاجز هست،میباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

--گوش دادن به قدم یک رهجو- راهنمای یک دوست وامید دادن به یک شخص غیر انجمنی...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
بله بتازه واردی درموردتجربه سوالی که میخواست کمک کردم 
یخهای داخلدپیاده روروشکستم وجمع کردم به پرنده هاغذادادم
وبالبخندوشوخ طبعی بامردم روبروشدم

برای خدمت بخداونددانستن قدرتمام نعمتها ودرست
استفاده کردن اززمان وبهبودی وداشته هابهترین راهه
ومن بیشتربرای خدمت بخداوندب بندگانش
وموجودات حتی گیاهان ومحیط زیست خدمت میکگم
واینکه بدزبانی باورشکنی دروغ وتهمت وغیبت
حدالعقل امروزنزده ام
پاسخ
بله جواب دادن به تلفن همدردم...بزرگترین خدمت به خدا و انسان ها خدمت به خودمه وقتی کارهام درسته و نیت هم درسته یه عالم از دست من در امانن
پاسخ
سلام

= کمک به یک معتاد
=دادن آدرس جلسه
==انجام کاری خیرخواهانه به صورت جمعی
==احترام به انسانها...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر10 ، حـمـیـد
سلام
من خودم شرایط سختی در زندگی ام داشتم و در همین مساله یاد گرفتم که داشته های خودم را باید با دیگران به اشتراک بگذارم حتی یک تجربه در زندگی من ممکن است به عضو دیگری در همان شرایط کمک کند و گرفتاری کمتری بکشد...
پاسخ
 سلام

پاسخ دادن به دو تماس دوستان همدرد برای بیان حال واحساس روزانه و یک خدماتی...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
امروزشادی ولبخندوتومحیط کاروخانواده داشتم حرف بدودلخورکننده نزدم باخودم وبقیه مهربان بودم وبیک تازه واردهم کمک کردم
پاسخ
امروزشادی ولبخندوانرژی مثبتموبادیگران درمیون گذاشتم
پاسخ
امروزپیش سلام بودم وبااخلاق خوش بامردم روبروشدم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، راکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان