امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 15: آیا امروز خداوند چیزی به من عطا کرده که بخاطر آن شکرگزار باشم ؟
سوال 15: آیا امروز خداوند چیزی به من عطا کرده که بخاطر آن شکرگزار باشم ؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر9
بله،امروزدوباره ازخواب بیدارشدم خداوندزندگی دوباره ای بمن عطاکرد، امروز پاکم وبازهم دارم به همدردانم،خانواده ام وجامعه ام خدمت میکنم،امروزهم سلامتم،چشمانم زیبایی های خلقت رادوباره میبیند،امروزهم دلم سرشارازامیداست،بانشاطم،خوشحالم، خوشحال ازاینکه مهلتی دیگربمن داده شده برای جبران کردن خسارتی دیگر، جبرانی که تابه امروزموفق به انجام آن نشده ام،خدایاچقدرتومهربونی،بخاطر تمامی داده هایت سپاسگزارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر9
بله زیاد شکرگزاری فقط بر زبان آوردن نیست بلکه استفاده بهینه از داده های خداوند است که کیفیت شکرگزاری ما را نشان می دهد.

نعمت ها و عطایای خداوند به ما قابل
شمارش نیست و هر چه شخصیت و
روح مان رشد می کند ، می توانیم آنها
را بیشتر و بهتر درک نماییم.

مهم این است که پس از یافتن قابلیت استفاده و درک عطایای خداوند ، از آنها بصورت صحیح استفاده نموده و همیشه خودمان را مدیون او و شکرگزار او بدانیم.

پاکی از مواد مخدر داشتن عملکرد در زندگی.

پیدا کردن احساس مسئولیت نسبت
به نقش و وظایف خود در قبال خود و
دیگران.

تغییر بسیار نسبت به گذشته، سعی در خسارت نزدن به دیگران، پیدا کردن آرامش در زندگی، شکرگزاری به خاطر انتقال تجربه خود به دیگران.

شکرگزاری بابت کمرنگ شدن نواقصات خود، داشتن صداقت ، روشن بینی ،تواضع ،فروتنی ، پذیرش ، اعتماد به نفس ،مسئولیت پذیری ، تعادل ، قانع بودن ،خدمت ، مطالعه ، قناعت ، سخاوت ،پشت کار ، برنامه ریزی ، فقط برای امروز زندگی کردن ،خوشبینی ،ایمان ، اعتماد ،عاقلانه فکر کردن ،مشارکت ، بخشش و گذشت ، وقت شناسی ، احترام به خود و دیگران ، عشق ، سکوت ، افتادگی ،دوربین خاموش ، تمرکز حواس ، ایثار ،مشورت ، خدامحوری.
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر9
من در همه حال باید شکر گذار خداوند باشم و به داشته هایم فکر کنم بله امروز سلامتی رو دارم و یک روز دیگه بهم فرصت زندگی کردن رو داده و ازش سپاسگزارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر9
بله
ده ها و صدها موضوع برای شکرگزاری روزانه و هر روزه من وجود دارد
پاکی امروزم
سلامت عقل
ارتباط و شناخت نیروی برتر
ابزارهای انجمن از جمله همین کارکردن قدم ها و دانش برنامه ای
و سلامتی و خسارت نزدن و فرصت دوباره برای زنده ماندن و زندگی کردن و جبران خسارت کردن
خداوندا سپاسگزارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر9
داریوش معتاد
بله
پاک ماندن و پاک زیستن.سلامتی.هوشیاری.همدردی.رهجو.راهنما.زندگی دوباره.فرزند صالح و خیلی چیزهای دیگر که بخواهم نام ببرم بسیار زیاد است و همیشه احساس سعادت و خوشبختی بابت این چیزهایی که نیرویی برتر در اختیار من گذاشته است.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر9 ، آریا داریوش
(۱۳۹۸/۱۱/۹، ۰۷:۲۰ صبح)admin.a نوشته است: سوال 15: آیا امروز خداوند چیزی به من عطا کرده که بخاطر آن شکرگزار باشم ؟ 
بله خداوند خیلی چیزها به من داده است .حق زنده بودن وزندگی کردن دوباره داده است ما درزندان خود اسیر بوده ایم ولی الان آزاد شده ایم.....خدایا شکرت
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
سلام
زندگی خوب .بهبودی وپاک زندگی کردن و برای زندگی بهتر تلاش کردن.امید به آینده.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، آریا داریوش ، ناظر10
امروز خداوند زندگی دوباره ای بمن عطا کرد،
امروز پاکم وبازهم دارم به همدردانم،خانواده ام وجامعه ام خدمت می کنم،
امروزهم سلامتم
،چشمانم زیبایی های خلقت رادوباره میبیند،
امروزهم دلم سرشارازامیداست،
خوشحالم، خوشحال ازاینکه مهلتی دیگربمن داده شده برای جبران کردن خسارتی دیگر و فرصت جبران خسارت های گذشته همچنان برایم وجود دارد
خداوندا سپاسگزارم

پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، ناظر9
سلام
هر چیزی امروز به من داده شده آرزوهای قدیم من بوده که من هیچ زمان تصور نمی کردم که بتوانم این ها را بدست بیاورم و امروز من دوستان خوبی دارم که زمانی کاری برایم پیش بیایید از من دریغ نمی کنند و فرزندانی که امروز برایم احساس زیبایی می آفرینند و انگیزه زندگی ایجاد می کنند...
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، ناظر9 ، آریا داریوش ، ناظر10 ، حـمـیـد
سلام

-بله
- تمام زندگی و تمام چیزهای که امروز دارم نیاز به سپاسگذاری دارند...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر10 ، حـمـیـد
سلام

-امروز اعتباری دارم که در گذشته به هیچ عنوان نداشتم و کسی به من برای انجام کاری اعتماد نمی گرد اما امروز من توانستم در جامعه اعتباری کسب نمایم وبرای خودم کارهایی را انجام دهم که قبلا توان انجام آن رانداشتم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر10 ، حـمـیـد
پاکی وسلامتی هم بخودم وخانواده ام رزق وروزی
فرزندان خوب اعتباردرمردم صبوری وخوشرویی
ارامش و.....
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سلام
بله
سلامتی علی رغم بیماری . صبر که بتوانم دردهایی که در زندگی ام بوجود می آیند راتحمل نمایم. قدرت فکر کردن تا بتوانم در مورد مسائل تصمیمات درست بگیرم و کمتر اشتباه نمایم...
پاسخ
 سلام
 بله
 پاک ماندن در مقابل مواد مخدر
دور شدن از وسوسه
قابلیت تلاش ...
پاسخ
بله پاک ماندن وبدون وسوسه زندگی کردن امروزخداوندقدرت خوب زندگی کردنوبمن عطاکردومن شکرگزارم
پاسخ
بهترین هدیه برای من پاک ماندن نداشتن وسوسه موادبی دغدغه زندگی کردن سلامت وخانواده خوب است ک ازبابت همه بسیارسپاسگزارم
پاسخ
پاکی سلامتی وخانواده خوب وذهن ارام
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، راکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان