امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب اعضا به سوی خدمت
گاهی بهتر است با خودمان فکر کنیم که اگر پیام انجمن را نشنیده بودم کجا بودم ؟

تمام خدمات در NA در راستای رساندن پیام به معتادی است که در حال عذاب است .
پاسخ
کمبود خدمت گذار . نبود تمایل یا عدم حمایت و تعهد به خدمت بزرگترین نیاز خدماتی امروز ما در معتادان گمنام است 
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲۷، ۱۰:۰۲ عصر)ناظر1 نوشته است: گاهی بهتر است با خودمان فکر کنیم که اگر پیام انجمن را نشنیده بودم کجا بودم ؟

تمام خدمات در NA در راستای رساندن پیام به معتادی است که در حال عذاب است .
دقیقا بله من یاد دارم در زمان مصرف فقط گفتن اینکه من هر شب برایت دعا میکنم از زبان یک دوست بهبودی چنان گرایشی در وجودم برای پاک شدن‌ایجاد کرد که در ان زمان هیچ چیز برایم شیرین تر و دلچسب تر از این موضوع که برای یک نفر اونم دوست بهبودی ارزش دارم نبود امروزه دعا گویه همان دوست و دوستان بهبودی هستم که تک تکشون انگیزه زندگی کردن و پاکی را در وجودم کاشتن دست تک تک انها را میبوسم وبرای تک تک عزیزان همدردم که از بیماری اعتیاد رنج میبرن دعا میکنم که انها هم به ارامشی که امروز داریم برسند امروز ۲سال و۱۰ماه و۱۸روز است که پاک هستم امروز من وظیفه دارم انچه را که به رایگان به من عرضه شده به نحو احسنت به دوستی که تمایل به بهبودی داره عرضه کنم و از خدا در این مسیر کمک و نیرو وفرصت میخواهم
پاسخ
یکی از دلایل که خدمتگزار کم شده نحوه ای گزارش دادن اعضا هست که دیگران میترسند 
نحوه ای گزارش دادن اعضا خیلی محم هستش چطوری بیان کردن حرف ها خیلی مهم هستش
پاسخ
باسلام خدمت کردن بزرگارین حایل بین بهبودی ولغزش میباشه سعی کنیم به عنوان یک خدمتگزاردرهرسطحخدمتگزاردرهرسطحی ازخدمات گروهی یاساختاری هستیم ازاهمیت خدمت وتاثیرات مثبت خدمت کردن وتاثیران دربهبودی فردی به اعضاصحبت کنیم وسعی کنیم کمترازحاشیه های خدمت گفتگوکنیم.
پاسخ
من باید خدمت کنم تا حال روحم خوب باشه تا وجدانم راحت باشه من باید اول از خودم شروع کنم از یه خدمت تو گروه شروع کنم
پاسخ
بابرگزاری جلسات کارگاهی و آموزشی درسطح گروهها و ساختار به هرچه آشناترشدن اعضا با خدمت و نحوه خدمت کمک کنیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان