امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ
با سلام من عباسم معتاد مدتی است از برنامه و دوستان بهبودی فاصله گرفتم ( حدودا 6 ماه ) و دچار رنجش شدم و اونجور که باید خدمت کنم خدمت نمیکنم ارتباطم با راهنما بسیار کم شده کلاس قدم خیلی کم میرم و خلاصه مثل قبل فعال نیستم در انجمن و رنجش گرفتم از دوستان بهبودی نیاز به راهنمایی دارم 15 سال پاکی دارم تمام خدمات انجمن از گروه تا شورا ناحیه انجام دادم لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر14
(۱۴۰۲/۵/۱۱، ۰۷:۴۶ صبح)mosafer8707 نوشته است: با سلام من عباسم معتاد مدتی است از برنامه و دوستان بهبودی فاصله گرفتم ( حدودا 6 ماه ) و دچار رنجش شدم و اونجور که باید خدمت کنم خدمت نمیکنم ارتباطم با راهنما بسیار کم شده کلاس قدم خیلی کم میرم و خلاصه مثل قبل فعال نیستم در انجمن و رنجش گرفتم از دوستان بهبودی نیاز به راهنمایی دارم 15 سال پاکی دارم تمام خدمات انجمن از گروه تا شورا ناحیه انجام دادم لطفا راهنمایی کنید.
 درود
تنها توصیه به شما شرکت در 90 شب 90 جلسه است. انتخاب یک راه نما به شما کمک زیادی می کند خواندن کتاب پایه نیز خالی از لطف نیست...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
(۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۴:۲۳ عصر)Rezamo نوشته است: سلام دوستان عزیز
وقتی نشریات می‌خوانم در ذهنم نمی‌ماند و سریع فراموش میکنم .همان لحظه فراموش میکنم چی خواندم 
لطفاً تجربه بدین ممنون
سلام دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل دارم ولی ادامه میدم مطالعه را شاید ده بار باید یه مطلب بخونم تا تو ذهنم بمونه پس لازمه اینقدر تکرار کنم تا تو ذهنم بمونه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14
 سلام
تکرا خواندن نشریات کمک می کند تا من بتوانم آنها را در ذهنم ماندگار نمایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، ناظر14 ، ناظر۱۶ ، ناظر20
دوست عزیز من بهت تبریک میگم که داری با خواندن نشریات از تجربه معتادان در سراسر دنیا که جمع آوری شده استفاده میکنی
منم همین طور بودم ولی به خواندن ادامه دادم و به مرور زمان این تکرار خواندن باعث شد به یاد بمونن و من خودم معمولا جمله های کلیدی رو بیشتر بخاطر میسپارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر14 ، ناظر۱۶
[quote pid='2264' dateline='1582922826']
تجربه قدم چهار رو میخواستم
[/quote]
سلام تجربه من از قدم چهارم این است که بعد از کارکرد سه قدم و درک خداوند نیاز بود خداوند را به درون خودم و قلبم دعوت کنم و این کار نیاز داشت تا درونم را برای ورود بهترین مهمانم مهیا کنم و به همین خاطر می بایست تمام قلب و درونم از نواقصی مثل رنجش و ترس و روابط ناسالم  احساسات بد خالی شود و قدم چهارم این کار را با من کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، ناظر9 ، ناظر14
(۱۴۰۲/۳/۲۵، ۱۱:۳۶ صبح)مصطفی تهرونی نوشته است:
وقتی نشریات می‌خوانم در ذهنم نمی‌ماند و سریع فراموش میکنم .همان لحظه فراموش میکنم چی خواندم 
لطفاً تجربه بدین ممنون
سلام همدرد عزیزم،
سخت نگیر،من هم مثل تو هستم ولی یادم نرفته که من تمام وقتم صرف تهیه ومصرف مواد میشد و امروز وقتی رو که واسه خوندن نشریات صرف میکنم لطف خدا میدونم مطمئنم یه روزی میفهممشون

(۱۴۰۲/۱۰/۲۰، ۰۶:۵۹ عصر)مسعود 3091درود دوست گرامی مغز ما  یک مایچه است که وقتی از او استفاده نکردیم تنبل شده حالا باید مرتب کتاب بخونیم و بنویسیم تا زهنمون باز بشه من هم دقیقاً همین شکلی بودم ولی با تمرین تکرار واستمرار الان بهتر شدم فقط بخون و بنویس و سخت نگیر درست میشه   مصطفی تهرونی نوشته است: [quote pid='19485' dateline='1686828961']
لطفاً تجربه بدین ممنون
سلام همدرد عزیزم،
سخت نگیر،من هم مثل تو هستم ولی یادم نرفته که من تمام وقتم صرف تهیه ومصرف مواد میشد و امروز وقتی رو که واسه خوندن نشریات صرف میکنم لطف خدا میدونم مطمئنم یه روزی میفهممشون

[/quote]
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر14 ، ناظر9
لطفاً تجربه بدین ممنون

سلام من وقتی نشریه میخونم بجای کلمه.ما از من استفاده میکنم طوری که کتاب با جسم وروح من یکی بشه انگار کسی بامن حرف میزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر۴
(۱۴۰۲/۱۰/۲۷، ۱۲:۳۵ عصر)2993414542 نوشته است:

لطفاً تجربه بدین ممنون

سلام من وقتی نشریه میخونم بجای کلمه.ما از من استفاده میکنم  طوری که کتاب با جسم وروح من یکی بشه انگار کسی بامن حرف میزنه
تبریک میگم بهتون ابتدا منم همین طور بودم حس می کردم هیچی یاد نمی گیرم اما با تکرار و تمرین الان خیلی خوب شده ی زمانی موقع مطالعه افکار بهم حمله ور میشد اما خیلی خوب میخونم و هرچی که نیاز شماست تو ذهنت باقی می مونه

تبریک میگم بهتون ابتدا منم همین طور بودم حس می کردم هیچی یاد نمی گیرم اما با تکرار و تمرین الان خیلی خوب شده ی زمانی موقع مطالعه افکار بهم حمله ور میشد اما خیلی خوب میخونم و هرچی که نیاز شماست تو ذهنت باقی می مونه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر9 ، ناظر۴
سلام دوستان من به دفعات زیاد  با برنامه ریزی ویا بدون برنامه برای پاک شدن و رهایی اقدام کردم ولی متاسفانه بعد از مدتی بی انگیزه شده ودر کار و زندگی دچار روز مرگی میشدم  از طرفی طغیان نیروی شهوت و زود ارضائی وترسهایی که متعاقبا به سراغم میآید عمده مسائلی هستند که در برابرشان ضعیف وبدون دفاع هستم ضمن آرزوی پاکی وسلامتی برای عزیزان هم درد تمایل به استفاده از تجربیات گرانبهایتان را دارم  از نیروی برتر بهترینها را برایتان تمنا میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر14 ، ناظر9 ، ناظر۱۶
سلام ایام شاد و بکام ...تنها راه حفظ کتابها و ماندن در ذهن ...چند بار خواندن یک موضع است و نت برداری و تجربه گرفتن هم فوق‌العاده در ماندگاری مطالب بهم کمک کرده
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20 ، ناظر۱۶ ، ناظر9
[quote pid='2875' dateline='1583386530']
سلام
آیا میشه به شماره حساب خزانه کمیته شهری که در جلسات بسته زده شده پول واریز کرد بصورت شخصی.
آیا اگر عضوی وصیت کند که بعد از مرگم 1/3دارایم را به انجمن معتادان گمنام بدهید، طریقه این کار چگونه است.
[/quote]
سلام دوست عزیز و بزرگوار 
سوال اول تون خیر
سوال دوم تون خیر
وقط پولی که در گروها در سبد هفتم جمع میشود اون هم توسط فقط نمایند ها که به انها ریع داده شده میتواند پول واریز کند به خزانه کل 
دم شما گرم که این سوال را نوشتید که من بیشتر آگاهی پیدا کنم ممنون?????
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر10 ، ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان