امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال :1 سنت را چگونه خارج از na به کار گرفته ام ؟
سوال 1:  این سنت را چگونه خارج از na به کار گرفته ام ؟

به چه نحوی ممکن است اصول این سنت بر افکار و اعمال من تاثیر بگذارد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حسین یاری ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6
(۱۳۹۸/۱۲/۱۴، ۰۸:۵۷ صبح)admin.a نوشته است: سوال 1:  این سنت را چگونه خارج از na به کار گرفته ام ؟

به چه نحوی ممکن است اصول این سنت بر افکار و اعمال من تاثیر بگذارد ؟

سنت پنجم بجز در فضای انجمن در تمامی مسائل زندگی ام میتواند تأثیر مثبت بگذارد.در فضاهایی همچون موارد زیر:
کار
داشتن برنامه ریزی و هدفمند بودن باعث پیشرفت در مسائل شغلی و مالی ام خواهد شد.

خانواده
بسط و گسترش بهبودی در فضای خانواده تلاش در جهت خوشبختی و سعادت اعضای خانواده ام و وفاداری از جمله کارهای مرتبط با سنت پنجم در خانواده است.

جامعه
در جامعه نیز عملکرد مثبت داشتن و هدفگذاری در رابطه با عضو مسوول و سازنده اجتماع شدن باعث پذیرش اجتماعی و کمک به همنوعان خواهد شد.

به چه نحوی ممکن است اصول  این سنت بر افکارم واعمالم من تاثیر بگذارد؟

هدفمند و با برنامه بودن از به حاشیه رفتن و دور شدن از مسیر جلوگیری بعمل خواهد آورد و وفاداری به هدف اصلی باعث پیشرفت و تعهد خواهد شد.
تغییرات مشهود و در جهت مثبت است و
تمرین اصول در چهارچوب سنت پنجم باعث رضایت از خود و اعتماد بنفس خواهد شد.

باعث کمک کردن و کمک گرفتن از دنیای بیرون و تعامل با اجتماع و دیگران خواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حسین یاری ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6 ، ناظر۳
سلام
بر اساس برنامه ریزی یک هدف را دنبال کنم.اولویت های این هدف مشخص و عملکرد خودم را بر این اساس بگذارم.مشخص کردن برنامه ریزی و عمل کردن.به دنبال چند هدف به یکباره نباشم.سر در گم نشوم.مشخص می کنم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حسین یاری ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6 ، ناظر۳
درود بر شما 
من با تغییر رفتار هایم و برای هر کاری برنامه ریزی میکنم و یک هدف مشخص میکنم چ در زمینه شغلی. چ در زمینه خانواده و چ در اجتماع وسعی میکنم ب آن هدفها برسم با صداقت  و روشن بینی .
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین یاری ، ناظر9 ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6 ، ناظر۳
سلام
سنت را چگونه خارج از na به کار گرفته ام ؟
با حفظ ماهیت بهبودی ام باعث می شوم تا پیام انجمن برای دیگران‌جذاب شود با رفتار و کردارم در جامعه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان