امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7: ایا از شغل خود یا دستاوردهای شخصی ام یا تعهد خدماتی خود - استفاده می کنم تا دارا
7:  ایا از شغل خود یا دستاوردهای شخصی ام یا تعهد خدماتی خود -

استفاده می کنم تا دارای اختیار بیشتری در جلسات na یا خدمات باشم؟
پاسخ
پست خدماتی مثل گردانندگی روابط عمومیH&Iیامدیرجائی یافردمذهبییافرزندشخصیت مهمی یامدرک بالاداشتن یاسن وسال ودارائی یاوجه اجتماعی خاصی یاداشتن رهجوی زیادوکارکردقدم وسنت ومفاهیم فراوان داشتن راهنمای کارکشته وقهاریاداشتن سابقه طولانی یدطولانی درNAبعنوان بنیانگزارNAدرشهرونفراول اینجایاساختارخلاصه هرچیزی که باعث همسانی ومنیت رااربین ببردخلاف این سنت است من به دلیل اینکه بافلان مدیریافلان حاج اقااشنابودم این مکان رابرای جلسه اماده کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۲/۱۴، ۰۹:۱۱ صبح)admin.a نوشته است: 7:  ایا از شغل خود یا دستاوردهای شخصی ام یا تعهد خدماتی خود -

استفاده می کنم تا دارای اختیار بیشتری در جلسات na یا خدمات باشم؟

آیا از شغل خود،یا دستاوردهای شخصی ام یا تعهد خدماتی خود استفاده می کنم تا دارای اعتبار و اختیار بیشتری در جلسات NA یا خدمات باشم؟

در معتادان گمنام ما یاد میگیریم که هر روز پاک بودن یه فرصت دوباره برای شکر گذاری و قدرشناسی است نه چیز دیگر.
اصل روحانی گمنامی نیاز به تمرین و تکرار دارد و صرفنظر کردن از شهرت و مسایلی که ما از هدف اصلی منحرف میکند فرصتی است جهت تمرین گمنامی.
ما در حین خدمت در حال تمرین اصولی مثل وفاداری،تعهد و مسئولیت پذیری،تسلیم ،ایثار و ازخودگذشتگی،ایمان و ...هستیم و این به خودی خود روح ما را بزرگ میکند،به ما فرصتشکرگذاری میدهد و نشان دهنده ایمان ما به فرایند بهبودی است.
نه اعتبار و پرستیژ بهبودی مان
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان