امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4- ازچه جاهایی کمک و حمایت روحانی دریافت میکنم؟
4- ازچه جاهایی کمک و حمایت روحانی دریافت میکنم؟ چگونه عضویت خود در NA را با دیگر وابستگیهای که ممکن است داشته باشم، وفق میدهم؟ آیا میتوانم در هرکجا که هستم پیام مربوط به آنجا را شفاف برسانم، بدون اینکه رفتار ساختگی داشته باشم یا خود را سانسور کنم؟
پاسخ
باحضوردرجلسات بهبودی واداری-راهنما-تبادل تجربه بامشارکت اعضای باتجربه-شرکت درکارگاههاوخدمت صادقانه-انتقال قدمهاوسنتها وخردجمعی وفهم مشترک-بارعایت حدومرزNAبادنیای بیرون بصورت همکاری وهماهنگی بدون وابستگی-باشرکت درکارگاههای مربوط به این سنت ودیدن اموزشهای لازم جهت اطلاع رسانی ومعرفی درستNAودرکل شرکت فعال درامورخدماتی
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۸:۰۸ صبح)admin.a نوشته است: 4- ازچه جاهایی کمک و حمایت روحانی دریافت میکنم؟ چگونه عضویت خود در NA را با دیگر وابستگیهای که ممکن است داشته باشم، وفق میدهم؟ آیا میتوانم در هرکجا که هستم پیام مربوط به آنجا را شفاف برسانم، بدون اینکه رفتار ساختگی داشته باشم یا خود را سانسور کنم؟

الف)ازچه جاهایی کمک و حمایت روحانی دریافت میکنم؟

بیرون از انجمن راههای زیادی برای پرورش و حمایت روحانی وجود دارد به عنوان برنامه معتادان گمنام به همه انها احترام میگذاریم اکثر اعضا یک طریقه روحانی را دنبال میکنند که برای خودشان کاربرد دارد.
اما در انجمن 
از طریق ارتباط با نیروی برتر و راهنما.
کارکرد قدمها و بیداری روحانی حاصل از کارکرد دوازده قدم.
کارکرد و درک دوازده سنت
دعاومراقبه
درک کمک یک معتاد به معتاد دیگر توسط اعضا
و...

ب)چگونه عضویت خودرا درNA را با دیگر وابستگی هایی که ممکن است داشته باشم،وفق میدهم؟

احترام به عقاید دیگران و عدم
تحمیل عقیده خود به آنها در هر جمعی که هستم.
طریقه روحانی یک مسیر کاملا شخصی است میتوانم انرا به برنامه ربط دهم یا خیر کاملا به خود عضو مربوط است

ج)آیا میتوانم در هرکجا که هستم پیام مربوط به آنجا را شفاف برسانم،بدون اینکه رفتار ساختگی داشته باشم یا خود سانسوری کنم؟

پذیرش خود و باور داشتن  و عدم تناقض بین باور و عملکرد باعث میشود حامل پیام مربوطه باشم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان