امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جرا اینجا هستیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، Goldare.Sogra ، ssaeedg ، ناظر14
(۱۳۹۸/۱۲/۲۴، ۰۸:۴۲ عصر)admin.a نوشته است: چرا اینجا هستیم
سلام همدردانم خداروشکر بخاطر داشتن نعمات بهبودی بقول پمفلت اا برای جواب دادن به این سوال احتیاج به فکر کردن نداریم من بدلیل ابتدا اجبار و ناچار  بودن و  در نهایت هم همین ناچاری اما امروز خوشحالم که اینحا هستم و این برام یه اجبار شیرین و دوست داشتنی و همراه با عشقه اینحا بهم حیات دوباره نکاه ،جدبد باپرهای جدید ،شناخت خودم و خداوند مهربان، قدرت دوست داشتن ، دوست داشته شدن ،وابزاری که بتوانم زندگی رو همانطور که هست قبول کنم و از ان لذت ببرم اینجاهستم که هر ان چیزی که دریافت مردم و به امانت گرفتم رو به همدرد دیگه بدم و این رسالت روحانی تا پایان عمرم ادامه داره و برایم لذت بخش و رهایی به ارمغان می اورد حاضر نیستم به هیچ قیمتی فقط برای امروز اینجا را ازدست بدهم . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Goldare.Sogra ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر14
باسلام علیرضام معتاد ما اینجا هستیم چون قبل برنامه بسیار زندگی پر از آشوب و پر از هرج مرج نامیدی داشتیم دلمون میخواست خوب زندگی کنیم نمی‌توانستیم می‌خواستیم هدف داشته باشیم نمیشد سردر گم می‌شدیم مورد سواستفاده قرارمیگرفتیم الارغم اینکه دلمون نمی‌خواست سواستفاده میکردیم ولی امروز اینجا دور هم جمع شدیم چون یکسری مشکلات مشترک داریم که میتوانیم به بهترین شکل ممکن باهم حلشان بکنیم اینجا واقعا از ته کسانی را پیدا کردم که بدون چشم داشتی با اون وعض که داشتم منو پذیرفتن
خدا شکر بابت این زندگی
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر14 ، ناظر9 ، ناظر۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان