امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17. عملِ ترجیح ِ اصول به شخصیتها، چگونه به من کمک می کند اتحاد را بیرون ازNA تجربه کن
17.    عملِ ترجیح ِ اصول به شخصیتها، چگونه به من کمک می کند اتحاد را بیرون ازNA تجربه کنم؟ آیا می توانم اصلِ گمنامی را در محلِ کار، خانواده یا در جامعه به طرقی که اتحاد را پرورش دهد، تمرین کنم؟
پاسخ
اگر یه نفر توی انجمن.خونه.فامیل.همکارها و هرجایی اشتباه کرد اشتباهشو دائم بهش یادآوری نکنم.و آبروش رو نبرم
من بارها و به مراتب در زندگى بیرون انجمن تجربه هاى تلخ و گاهأ دردناکى از ترجیح شخصیتها به اصول داشتم و دلیل
خیلى از رنجشهاى من ترجیح دادن اصول زندگى به شخصیتها بوده و بارها و بارها این داستان را تجربه کرده م که در
اکثر موارد دردهاى فزاینده اى را براى من در بر داشته است و من با رعایت این اصل اتحاد خود را در جامعه و با کسانى
که در زندگى شخصى خود رعایت میکنند حفظ میکنند رعایت اصل گمنامى در خانواده و جامعه محیط را براى من امن
تر میکند
اگر از این اصل در تمام امور خود استفاده نکنم.داعم میخوام خودمو نفر اول معرفی کنم.مهمترین باشم و فقط منافع خودم
رو در نظر بگیرم، ممکن است که هر عضوی در خارج از انجمن دارای موقعیتی باشد و در انجمن صحبت از یکسانی و
برابری است .در خارج از انجمن رعابت هم گمنامی خود و هم اعضا باعث اتحاد بیشتر ما می شود.
با کار کرد قدم ها و سنتها به مرور من تبدیل به انسان دبگری شدم که متفاوت با گذشته بودو این خود پیامی است برای
دیگرانی که نیاز به پبام دارند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان