امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15. چگونه این سنت را در بیرون از انجمن به کار گرفته ام؟ اصول این سنت به چه طرق دیگری
15.    چگونه این سنت را در بیرون از انجمن به کار گرفته ام؟ اصول این سنت به چه طرق دیگری می توانند طرزفکر و اعمال ام را راهنمایی کنند.
پاسخ
در خارج از انجمن فرقی ندارد که میدانند من یک عضو  NAهستم یا نمیدانند،من یاد گرفته ام که کمتر و یا بیشتر از
دیگران نیستم و با فروتنی به نیازخودم از جامعه و کارهائی که میتوانم انجام دهم تمرکز میکنم.
ب-با بکار گیری این اصول در تمام مقاطع زندگیم تبدیل به انسانی خواهم شد که آشنا به حق و حقوق خود است و هم
سطح بقیه انسانهاست و نیازی به هیچ گونه ماسک و نقابی ندارد و این حق را دارد که مورد پذیرش اجتماع قرار بگیرد.
جدا شدن از خودم و حل شدن در جمع.حفظ سنت یکم و کمک به اتحاد.عملکرد از بهبودی و انجام اصول12قدم.
فروتنی.پذیرفتن دیگران.دنبال این نیستم تا خودم را به دیگران نشان بدهم بلکه هدف اصلی انجمن را نطر میگیرم پس در
همه جا منافع مشترک را در نظر میگیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، Naserr
امروزاگاهی دارم نمیتوانم خارج ازnaرا نادیده بگیرم گمنامی به ما کمک میکندتااتحادرابیشترتقویت کنیم چون مسئولیت بزرگی داریم بدون هرج ومرج میخواهیم هدف اصلی را دنبال کنیم وقتی تمام اصول را تشخیص دهم بایدمنابع انجمن را حفظ کنم تاخوشنامیnaزیر سوال نرودباغرایض راه به جایی نمیبرم مهمترین مسئله در صحبت کردن ورفتارمیباشد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، Naserr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان