امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12. برای بکارگیریِ اصولِ این سنت در تلاشهای گروه مان, چه کارهای مضاعفی می توانیم انجا
12.    برای بکارگیریِ اصولِ این سنت در تلاشهای گروه مان, چه کارهای مضاعفی می توانیم انجام دهیم؟ برای به انجام رساندن هرچه بهترِ هدفِ اصلیِ مان, چگونه می توانیم متفاوت عمل کنیم؟
پاسخ
کاربرد این اصل در تاش گروهى باعث انسجام و کارایى تر شدن کارهاى گروهى میشود وقتى خودم را جزء کوچکى
از گروه میدانم نه کل گروه وقتى بدون انتظار و چشمداشت خدمت میکنم وقتى خودم را با اعضاى دیگر مساوى میبینم
و احساس برترى یا کمترى نمیکنم و غلو و بزرگ نمایى نمیکنم و نمیخواهم کار را به نام خودم تمام کنم و منافع شخصى
یا شخصیت پردازى را دنبال نمیکنم مسلمأ خدمات موثرترى انجام میدم و موثرتر واقع خواهم شداولین و موثرترین کارى
که من جهت پیشبرد هدف اصلى میتوانیم انجام دهیم رعایت. تمامى اصول اول توسط خودم و الگوسازى و ارزش گزارى
اعتقاداتم خود به خود باعث میشود من در جهت هدف اصلى گام بردارم
تمامی سنت ها در راستای بقای انجمن ودر نهایت بقای معتاد در حال بهبودی و رساندن پیام به معتاد در حال عذاب است
ما با رعایت سنتها پایداری و بقای انجمن و جاذبه انجمن را حفظ میکنیم و کمک میکنیم که انجمن مثل همیشه خوشنام
باقی بماند و وحدت بین اعضا در آن از بین نرود و بتواند به استقال در قالب گروه به تصمیم گیریهایش ادامه دهد و
بتواند از طریق همیشه مستقل بودن و خو کفابودن نیاز های خارج انجمن را به کارمندان خاص و مخصوصش رفع رجوع
کند و ما با عاریت ندادن انجمن به خود درآورده هایمان می توانیم جاذبع وخوشنامی انجمن را حفظ کنیم و یا سازماندهی
نکردن های و تشکیل دادن هیئت های خدماتی مسولیت مان را قبال انجمن حفظ کنیم وبا وارد نشدن به مباحث خارج تز
بهبودی و حفظ گمنامیمان در سطح رادیو و تلویزیون وترجیح دادن اصول به شخصیت ها در حفظ انجمن و جاذبه انجمن
سهیم باشیم سنتها با چهار چوبی که برای ما فراهم میکند کمک میکند که از جاده بهبودی فردی و گروهی خارج میشویم
و زندگیه ما ساده تر و بهبودی ما جذاب تر و دلنشین تر باشد چه برای خودمان چیه برا انجمن و چه برای اجتماع
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان