امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1- آیا گروه شما جلسات اداری منظم برپا می‌کند؟
ما هم در گروهمون جلسات اداری در آخر هر ماه برگزار میشه . اما مسئله مهمتر تصمیماتیه که در جلسه اداری گرفته میشه ما سه جلسه اضطراری اداری در این مدت در گروه داشتیم .
اولین مورد مهم اینکه در کمیته شهری ما رای به پیامرسانی در ماده 15 یا همان کمپ ها داده شد که گروه ما مخالفت کرد و به خاطر همین موضوع دوباره جلسه اداری گذاشتیم و تصمیم گرفته شد کمیته شهریمان را عوض کنیم و به کمیته شهری همجوار منتقل شویم که نهایتا رای آورد ..
دومین مورد هم در گروه ما برای پذیرایی چای ، لیوان شیشه ای داریم که بخاطر .. ویروس کرونا .. چند نفر از اعضا پیشنهاد جلسه اضطراری جهت لیوان یک بار مصرف دادند که نهایتا رای نیاورد و قرار شد که لیوانها با مایع ظرفشویی و اسکاج شسته شود .
اما مورد مهمتر با جدی شدن  .. ویروس کرونا .. من هم که به لطف خدا نماینده بین گروه هستم نیازی به رای گیری مجدد ندیدم و در گزارش روزانه اعلام کردم لیوان یک بار مصرف به صلاح گروهه و از اعضا خواستم تا اطلاع ثانوی کسی مخالت نکنه چون قبول نمیکنم و بعد از چند روز هم که اطلاع دارین فعلا جلسات تعطیله ..
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، babak_s ، ناظر11 ، sepher1877 ، admin ، hooria ، ناظر14 ، A.Nasihat

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1- آیا گروه شما جلسات اداری منظم برپا می‌کند؟ - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲، ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان