تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: سوال 35: آیا درستی و راستی را در روابطم با دیگران رعایت و حفظ کردم ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

ناظر4

سوال 35: آیا درستی و راستی را در روابطم با دیگران رعایت و حفظ کردم ؟
پیروی از الگوهای فکری و رفتاری جدید
که مطابق اصول روحانی قدم هاست ،
گواه این ادعاست..

در اینجا باز هم به ایفای نقش خود 
در روابطمان با دیگران نگاه می کنیم و
کنکاش خواهیم کرد که آیا در روابطمان
با دیگران از الگوها و رفتارهای قدیم
خود استفاده کرده ایم یا طبق اصول
برنامه راستی و درستی را در ارتباط با
دیگران پیشه ساخته ایم.
رعایت راستی و درستی باعث تداوم در روابط با دیگران می شود .
باعث می شود من در ارتباط با دیگران حسن شهرت و از عزت اعتبار برخودار شوم و این حسن ها برای روابط و کلا زندگی خودم و خانوادگی ام ضرورت دارد .من هرگز انسانی تنها و منزوی نیستم جزیی از کل می باشم .
و بهترین چیزی که کمک می کند من درازمدت سود کنم راستی و صداقت با دیگران است 
رعایت راستی و درستی باعث تداوم در روابط با دیگران می شود .
باعث می شود من در ارتباط با دیگران حسن شهرت و از عزت اعتبار برخودار شوم و این حسن ها برای روابط و کلا زندگی خودم و خانوادگی ام ضرورت دارد .من هرگز انسانی تنها و منزوی نیستم جزیی از کل می باشم .
و بهترین چیزی که کمک می کند من درازمدت سود کنم راستی و صداقت با دیگران است
سلام
من دوست دارم که با من درست رفتار شود .ادب و نزاکت رعایت شود برای دوستی ها حد و مرز قائل شوند و خسارتی نزنند به همین منوال خودم هم باید این مسائل را رعایت  کنم و در حق دیگران اجحاف نکنم.
سلام

- بله- من همیشه سعی کردم که ادب را رعایت نمایم واداب نزاکت را به درستی اجرا نمایم.سعی نمایم تا با اعضاء با ااحترام صحبت نمایم
بله فقط برای امروزدرستی وراستی رعایت حریم خودودیگران
راهمراه بامهربانی واحترام رعایت
کرده ام
سلام
بله
من اول سعی می کنم در افکارم درستی را حفظ کنم و بعد رفتارم را قبل از اینکه به جایی برسد که نیاز به جبران خسارت نداشته باشم رعایت می نمایم.
 سلام

بله
 من همیشه سعی می نمایم تا رفتار و کرداری مناسب داشته باشم...