تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: انگیزه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

ناظر5

درک شما از  انگیزه ها چیست؟
داشتن تمایل واشتیاق   داشتن  نیت خیر  در انجام کاری باعث میگردد من یکسری مسئولیتها با برنامه ریزی انجام دهم وهدفی دنبال کنم  مجموع اینها هم انگیزه محسوب میشود 
سلام
برای هر هدفی و هر مرحله ایی در بهبودی نیازمند انگیزه است.شکلی از امید به پیشرفت و تعالی که در زندگی بهبودی ام باید به کار گیرم.هدفی که انگیزه هایم را برای آن برسی می کنم.مانند خدمت کردن انگیزه هایم برای خدمت در گروه مشخص کرده و به این هدف تعالی می بخشم.
(۱۴۰۰/۱۱/۱۱، ۰۶:۰۹ عصر)ناظر5 نوشته است: [ -> ]درک شما از  انگیزه ها چیست؟
سلام 
انگیزه یعنی ایجاد علاقه کردن .با مشارکت های سازنده ودادن عده آزادی به تازوارد و رعایت امنیت جلسات میتونم اتیش اشتیاقیه تازه وارد رو شعله ور کنم وبه این خیلی خیلی توجه داشته باشم که یه تازه وارد به مشارکت ها ورفتار اعضا توجه میکنه واین رو در نظر داشته باشم یه تازه وارد یه خون تازه در رگهای NAجاری میشه
سلام
دردهای زیادی در زندگی است.از دست دادن عزیزان و از بین رفتن سرمایه و اختلافات خانوادگی اما یک سری چیزهایی هم وجود دارد که متفاوت عمل میکند و به جای نگرانی و ترس امید و هدف مند بودن را ترویج میدهد.انگیزه زندگی بهتر انگیزه شغل بهتر انگیزه داشتن بر اساس روحیات ما است ما در خود به وسیله اصول روحانی انگیزه زندگی به روال برنامه ایجاد می کنیم.
انگیزه یعنی هدف یعنی قدرتی که مرابه
حرکت وواکنش وامیداره انگیزه برام
معنی تمایل شدیدومیده