تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: 8. چرا هیچ یک از اعضا نباید سخنگوی NA باشند؟ چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم تا از شرا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
8. چرا هیچ یک از اعضا نباید سخنگوی NA باشند؟ چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم تا از شرایطی که ممکن است در آن یک عضو ، سخنگوی NA به حساب آید اجتناب کنیم؟
سخنگو شدن یعنی شخصیت شدن که هم بهبودی فرد را به خطر می اندازد و هم خوشنامی N.A را . . و برای همین در اطلاع رسانی از چندین اعضاءء ۳ و ۵ و ۷ نفر استفاده می کنیم و هر کدام مسئولیت مشخص دارند . در طی زمان این افراد گروه ها تعویض شده و هیچ شخص ثابتی برای یک مدت طولانی برای هیچ مسئولیتی نداریم و در اطلاع رسانی همه به یک مقدار صحبت می کنند و از اینکه یک نفر سخنگو باشد پرهیز می کنیم و در تبلیغ تلویزیونی با رسانه ای از اعضاءى N.A استفاده نمی کنیم و پیام را از طريق مجری رسانه مربوطه به اطلاع مردم می رسانیم Heart Heart Heart Heart
انجمن معتادان گمنام یعنی موجودیت همه اعضای آن و اصول روحانی نهفته در قدمها
و سنتها و نمیتوانیم به عنوان یک عضو با درک شخصی سخنگوی انجمنی با این وسعت
باشیم پس تقسیم وظایف میکنیم و به تنهایی شرکت نمیکنیم
من یک معتاد هستم که گاهی اوقات دوست دارم خودم را معرفی کنم و نه انجمن ...
دوستان در بخش روابط عمومی و اطاع رسانی این مسولیت را به عهده دارند و اگر
من کمی دقت کنم و حیطه اختیاراتم را بدانم قطعا در خدمات اعضا و کمیته ها دخالت
نمی کنم
 سلام
انجمن معتادان گمنام یک نهاد حکومتی نیست که نیاز به سخنگو داشته باشد. ما تجربه را انتقال می دهیم و بر اساس فهم خود از مسائل آنرا اعلام می نماییم.به تنهایی برای اطلاع رسانی نمی رویم فقط به یک عضو نیز خدمت نمی دهیم...
 سلام
سخنران معمولا بر اساس یک نطق مشخص شده  که گاها ممکن است تبلیغ و تعریف هم داشته باشد  تنظیم شده.
اما تجربیات ما در انجمن دست نوشته و دستوری و یا تبلیغاتی نیست.
سخنگوی هزینه دریافت می کند و ما رایگان حرف می زنیم.
جهت گیری نمی نماییم.
بر اساس اصولی کاربردی که در انجمن تجربه کرده ایم حرف میزنیم.