امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6:راههای مختلفی که من ازآن طریق پیام گرفتن را تجربه کرده ام چه بوده اند ؟
دیدن نشاط وسلامتی کسانی که سالم شده بودندوعذابی که خودم میکشیدم وعجزهایی که داشتم ازطریق دیدن وزندگی کردن بامعتادانی که درعذاب بودندازطریق رفتاروبرخوردهای دوستان وهمکاران وخانواده ام ازطریق کسانیکه دوستم داشتندوخیلی از مواقع ازطریق ترورهایی که میشدم وبعضی اوقات هم ازطریق کسانی که ازمن بدشان میامد گاهی ازطریق قانون ومجریان آن وگاهی هم ازبرخوردهای زشت وزننده ازطرف کسانیکه نمیخواستندبواسطه من،همسر ویا فرزندانشان به این راه کشیده شوند.
ازطریق صداوسیماوآگهی وفیلم هایی که دراین رابطه ساخته میشدند،ازطریق مرگ کسانی که دوستشان داشتم ودرعذاب بودند،خصوصا دیدن مرگ سه برادرم،ازطریق برخوردهای خوب وپیام رسانی درست دوستانی که قبل ازمن انجمن وپاکی راتجربه کرده بودند،بابه آغوش کشیده شدن ازطرف خوش آمدگو،بادیدن تازه واردان واینکه بیرون هیچ خبری نیست،باشنیدن مشارکت دوستان همدرد،سخنرانی پنل ها وگرداننده ها،ازطریق گوش دادن به تجربیات راهنمام ودیگراعضاء خصوصا اعضاءقدیمی انجمن،باعشق بلاعوض وبدون توقعی که بمن دادند،با مطالعه نشریات وبرگه های خواندنی، بادیدن مصرف کننده ها،دیدن لغزش بعضی از دوستان ومرگ آنها،ازطریق الگوبرداری ازافرادموفق انجمن وبازشدن دریچه افکارم بواسطه حضوردرانجمن وکارکردن قدمهاودیدن اشتباهات وخطاهایم،دیدن موفقیت وسلامتی کسانی که قبلا میشناختم وحالا افراد لایق وموفقی درانجمن،خانواده واجتماع شده اند پیام گرفتن راتجربه کردم.
من فقط برای امروز به لطف خداوند هرلحظه درحال دیدن نشانه ها وگرفتن پیامهای الهی هستم وهمیشه به پیامدهای کارهایم فکر میکنم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 6:راههای مختلفی که من ازآن طریق پیام گرفتن را تجربه کرده ام چه بوده اند ؟ - توسط sepher1877 - ۱۴۰۰/۶/۱۹، ۰۸:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان