امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه ديگر
سوال 55 ـ اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم ، آيا توجه كرده ام كه ديگر نيازي ندارم مثل گذشته دروغ بگويم ؟ آيا به خاطر اين رهايي و آزادي سپاسگزار هستم ؟ با چه روشهايي در بهبوديم شروع به داشتن صداقت كرده ام ؟

بله ـ سرپوش گذاشتن یا همان دروغ گفتن یا اقرار نکردن مرا دوباره در چرخه یک وسوسه برای تکرار اشتباه بدون در نظر گرفتن عاقبت کار گرفتار خواهد کرد و اجبار ، تکرار و خودمحوری شروع شده و شکست ها یکی پس از دیگری برایم دوباره اتفاق خواهد افتاد .
وقتی پس از مدت های مدیدی بدون در نظر گرفتن قضاوت ها پا روی ترس هایم گذاشته و توانستم اقرار کنم ،  با این عمل اولین و مهمترین قدم را برای درخواست کمک انجام دادم و این اقدام راه کمک گرفتن یا کمک شدن به من را باز کرد .
روزانه هم بصورت شکرگزاری کلامی  و هم بصورت رفتاری یعنی کمک کردن به همدرد یا مسئولیت پذیری در خانواده یا محل کار مشارکت کردن در جلسات ، خدمت در انجمن و مهترین آنها عمل کردن به یادگرفته هایم در حال سپاسگراری هستم و برای من شروع روش های بهبودیم خروج از انکار و قبول واقعیت های خودم و زندگیم میباشد .
و در آخر مفهوم صداقت برای من این روزها به تعادل رساندن افکار ، رفتار و کردارم می باشد که لازمه اش کمک خواستن از نیروی های برتر که برایم در دسترس می باشند است ( جلسه ، راهنما ، اعضاء با تجربه با بهبودی نمایان ، اصول روحانی ، نشریات )  که در نهایت یعنی همان کمک خواستن از خداوند . 

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر14 ، Reza.z1362 ، ناظر۳ ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه ديگر - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۲/۱۶، ۰۷:۳۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان