امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1 : ایا چیزهای در من هستند که انها را دوست دارم اما ممکن است جزء نواقص باشند ؟
نواقص اخلاقی علائم و عوارض بیماری من هستند و بیماری من به عنوان ابزار از این نواقص استفاده می کند و این روی من و زندگیم تاثیر منفی می گذارد واقعیت این است که من در تمام عمر از این نواقص استفاده کرده ام و کار مرا راه انداخته است و حالا سخت است که از این وابستگی جدا شوم چون قسمتی از بیماری من لذت جوئی است و همین موجب شده که از بعضی از نواقص لذت ببرم به عنوان ابزارهائی که دوست دارم انها را حفظ کنم ممکن است در کوتاه مدت این نواقص به من جواب بدهند و کارم را راه بیندازند و من هم از انها لذت ببرم اما واقعیت این است که در دراز مدت تاثیر منفی برروی زندگیم خواهد داشت مثلا به تاثیرات شهوت در زندگیمان نگاه کنیم می بینیم در کوتاه مدت لذت داد اما در دراز مدت من را تبدیل به ادمی کرد که تمام وجودش ترس و شک بود به تنهائی و انزوا رساندم احساس گناه به حدی بود که خود را لایق مرگ میدانستم رشد روحانی متوقف و سپس از بین رفت و ... واقعیت این است هرکدام از نواقص را که بررسی کنیم به همین نتایج می رسیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر10 ، ssaeedg ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1 : ایا چیزهای در من هستند که انها را دوست دارم اما ممکن است جزء نواقص باشند ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳، ۰۷:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان