امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4:آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم
(۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۴:۳۷ عصر)admin.a نوشته است: سوال 4:آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم ؟ تا کنون چگونه تغییر کرده ام ؟ دیگر از روی کدامیک از نواقص خود ، عمل نمی کنم ؟ 
این یک سوال که به چهارپخش تقسیم شده یک شبه برای من اتفاق نمیافتدبلکه بایدیک سیرتکاملی باشد این پروسه چیدمانش ازخستگی شروع می‌شود یعنی گذشته نابسامان،منجلابی که درست کرده بودیم غبار بیماری ومصرف درماشکل گرفته بودبیماری وقتی هشدار جدی دادماخواستیمازاسارت بیرون بیاییم پس اعتقادماازبیماری به بهبودی عوض شدباامدن به جلسات روشن تر شدتصمیم گرفتیم تغییرراادامه دهیم باکمک یک نفر دیگر ادامه دادیم ازخودمحوری درامدیم شکرگزاری رایادگرفتیم وله خودودیگران علاقمندشدیم توخدمات شرکت کردیم خوب وبدراتشخیص دادیم قطع مصرف کردیم با چیدمان زندگی آشنا شدیم آموزش پذیرشدیم قدم کارکردیم تااینجایادگرفتیم که نواقص ماراازهدف اصلی دورمیکندکه دیگر به یکسری از آنان عمل نمی‌کنیم پس اعتقادیه بهبودی و تغییرات زیادشد
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، حـمـیـد ، Mehran270

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4:آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۸، ۰۷:۴۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان