امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6: من چگونه سعی می کنم تا نواقص شخصیم را کنترل یا برطرف کنم ؟ نتیجه سعی من چه ب
من اگرمیتوانستم نواقص شخصیتی ام راکنترل کنم قبل ازهرچیزمصرف موادمخدرم راکنترل میکردم.
هرزمان که خواستم بااراده خودم نواقصم رابرطرف کنم شاید توانستم برای مدتی کوتاه آنراسرکوب ویاخفه کنم اما بعدازچندروزباشدت بیشتری دوباره بروز کرده است درمواقعی که فکرمیکنم حق بامن است ویاازانجام آن نقصم لذت میبرم هیچ کنترلی روی آن نقص ندارم.
من بایدتسلیم باشم وعجزم رادرموردنواقصم بپذیرم ولی چون تسلیم نیستم نمیپذیرم،خصوصا زمانیکه پای شهوترانی،لذت طلبی،زیاده خواهی ،خودمحوری،افراط وتفریط وتاییدطلبی به میان میایدبابیماریم زندگی کرده و واردانکار میشوم وهیچ چیز را بعنوان نقص نمیپذیرم زمانی که خودم سعی میکنم ازنواقصم استفاده نکنم باعث اذیت وآزارخودم میشوم وبلافاصله دیگرآزاری هم میکنم همیشه جواب سعی کردنهای من برای برطرف کردن نواقصم به جنگ وچراها ختم میشدودچارافراط وتفریط میشدم.
باتمرین کردن درموقعیت قرار نگرفتن، خودم رابه خداوندمیسپارم وسعی میکنم درشرایط قرارنگیرم.
5آیتم بهبودی مارابه تعادل نسبی میرساند.باکارکردن قدمهاودرپروسه بهبودی بودن،روزبه روز دارم رشدوتغییر میکنم وکفه اصول روحانی ام نسبت به کفه نواقصم داردسنگین تر میشود.
یادمان باشد:اقرارکمک میکند تا از زمین بلند شویم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ssaeedg ، AMAN56

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 6: من چگونه سعی می کنم تا نواقص شخصیم را کنترل یا برطرف کنم ؟ نتیجه سعی من چه ب - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴، ۰۱:۲۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان