امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34: آيا به محض اينكه مسائل طبق نقشه پيش نميرود بهم ميريزم؟ اين مسئله چگونه بر رو
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۲ عصر)admin.a نوشته است: سوال 34: آيا به محض اينكه مسائل طبق نقشه پيش نميرود بهم ميريزم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم اثر

گذاشته است؟
نقشه توسط من وبیماریم طرح ریزی میشود.زمانیکه نقشه دارم مسافرت بروم,کوچکترین مانعی که سرراهم قرارمیگیردبهم میریزم.بهبودی,برنامه میدهد برای رسیدن به هدف,یعنی به همان نقشه به مسافت درست,
مثال برنامه میکنم وطبق قدم 3انصاف درکارهایم را رعایت میکنم ,به حقوق دیگران احترام میگذارم,وقتی نقشه میکشم برمیگردم به سوال قبلی,یعنی غرق شدن مشکلات زندگی میشوم وباآنهادرگیر هستم.هرزمانی که نقشه میکشم اراده شخصی خودم کارمیکند.هدف ,برنامه ریزی,مسیر,نتیجه.
ابرازهدف اگرزیربنای روحانی نداشته باشدمیشودنقشه.
برنامه ریزی روزبه روز,فرآیندتصمیمات هماهنگ درمورد موفقیت های روزدرموردرسیدن به هدف
هروقت طبق وسوسه پیش میروم نقشه میکشم.هروقت دنبال کوتاهترین راه باشم دارم نقشه میکشم.استفاده کردن ازهمه نعمتها ومحبت های خداوندبصورت درست یعنی هدف روحانی.تسلیم تصمیمات خداوندشدن یعنی زندگی روحانی
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34: آيا به محض اينكه مسائل طبق نقشه پيش نميرود بهم ميريزم؟ اين مسئله چگونه بر رو - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان