امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 45 : آیا در هیچیک از روابطم احساس قربانی بودن کرده ام ؟ ( مهم : هدف از این سؤال
بله،مواقعی که از اعتمادوصداقتم سوءاستفاده شود،غرورم بشکند،نتوانم حرف دلم رابزنم ودرخودم بریزم،زمانی که عشق ومحبت راگدایی میکنم،وقتی موردتمسخرویاتوهین واقع میشوم،دررابطه ای که بخاطردوستم خودم راکنارمیکشم،زمانی که ازمن سوءاستفاده مالی واحساسی میشود، زمانی که به هردلیل ازحق وحقوقم میگذرم،وقتی بهم تهمت میزنند،زمانی که با نه گفتن مشکل پیدامیکنم ودچار رودربایستی میشوم،وقتی اجبارأوبدون تمایل واردرابطه ای میشوم ویا رابطه ای راکات میکنم،جاهایی که مجبوربه دروغ گفتن وشهادت دروغ دادن میشوم،زمانیکه نمیتوانم احساسات واقعیموبروزبدم ومجبورمیشم اوناروسرکوب وخفه کنم،وباج دادن بخاطرسرپوش گذاشتن برروی ترسهایم خیلی اوقات باعث شده تاحس قربانی بودن پیداکنم.
اماامروزه پی برده ام که من بیشترقربانی تصورات غلط وافکارخراب خودم بوده ام وتمامی این افکاروتصورات باطل باعث میشودتامن یک شخصیت قربانی دربرابرهرچیزی که باب میل من نیست پیداکنم تا شروع به خودآزاری ودیگرآزاری کنم.
جواب این سؤالات کمکم میکند تارابطه ای سالم درست وواقعی باخودم ودیگران داشته باشم ودست ازتوهم وخودآزاری بردارم?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 45 : آیا در هیچیک از روابطم احساس قربانی بودن کرده ام ؟ ( مهم : هدف از این سؤال - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۱۴، ۱۰:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان