امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 81: ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بین
یکی از ارزشهای بارز من معتاد پاک بودن وپاک زندگی کردن طبق اصول روحانی برنامه میباشد وزندگی به روال برنامه میباشد که اگر بتوانم این اصول روحانی حاصل از کارکرد قدمها را به اجرا بگذارم و و بدونه ترس از آینده هرازگاهی نگاه به گذشته داشته باشم به موضوع میتوانم ارزشهای خود را در خود و خانواده و محل کار و جامعه ببینم اما این برنامه ابزار بسیار قوی وغیر نفوذ در اختیار من معتاد گذاشته که تحت هیچ شرایطی شکننده نمی باشد مگر خود معتادم بخواهم عهد شکنی کنم این ابزارها در مجموع به معتاد فروتنی را هدیه میدهد که در برنامه بعنوان آرامش درونی میتوان تا اخر مسیر که رهایی هست آن را برای خود حفظ ضبط کرد که در کل برای من معتاد ارزشمند خواهد بود و مرا بسوی ساحل نجات با چشم اندازی از صبر و امید هدایت خواهد کرد. ودر نهایت مرا متعهد به اجرای اصول روحانی برنامه می نماید و همان ارزش تعهد به تسلیم و آشتی کردن با خود و شناخت خود و پیدا کردن جایگاه خود در خانواده و اجتماع می باشد ودیگر تعهد من کنار رفتن از سر راه خداوند هست چون من با تعهد به تسلیم آزاده وزندگی خود را به خداوند بدان گونه که خود درک میکنم نمودم و هیچگاه از نقطه تسلیم خارج نشویم ودر کل با دعا و مراقبه عاجز وار از او بخواهیم که مارا در این مسیر سبز وپر از فراز و نشیب کمک ودر نهایت حمایت نماید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 81: ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بین - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۱۲:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان