امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 81: ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بین
82_ارزشهای امروزمن ازفهم وآگاهی هایی است که در پروسه کارکردقدمهاوحضورمرتب درجلسات پیداکرده ام وازاصول روحانی والهی آنهاسرچشمه گرفته است.
وهرچیزی که مغایرت باباورهای من نداشته باشدوبتواندمرادرمسیر الهی قراربدهد مانند:صداقت،درستکاری،کسب روزی حلال،دعاوشکرگزاری،حفظ گمنامی وامانتداری،خسارت نزدن،پاک ماندن،باورهاواعتقادات دینی خودم، رعایت حقوق واحترام دیگران،مراقبت ازکیان خانواده وبرآورده کردن نیازهای مادی و معنوی آنها...
تمامی موارد بالا وپذیرش مسئولیت اعمالم،داشتن راهنماوخدمت وانتقال قدمها،خودرادردسترس دوستان وهمدردان قراردادن ودوگوش شنوادراختیارآنهاگذاشتن،قضاوت وکنترل وسرزنش نکردن،داشتن روابط سالم درهرشرایطی،خوش قولی وخوش حسابی وبااصول زندگی کردن....
چون اقرارکرده ومینویسم پس خود را متعهدمیبینم وباتغییرکردن روزبه روزوبامشورت والگوبرداری ازافراد موفق و متعهد حتی در شرایط سخت نیزبه ارزش هایم پایبندومتعهدمیمانم ودرضمن قانون راهم دوست دارم ورعایت میکنم?
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 81: ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بین - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰، ۰۱:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان