امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 10: چه ترسها و توقعات دیگری در مورد جبران خسارت دارم ؟
ترس به هر شکلی ویا تصوری باز ترس است.ترس از یک مار باشد و یا ترس از مرگ و یا درد و رنج و یا ترس رودر رو شدن با واقعیت .همه این موارد ریشه در درون دارد.هیچ عامل بیرونی نمی تواند کوچکترین اثری روی کسی که ماهیت ترس را در خودش دریافته،ترس ایجاد کند.ترس یک عامل کاملا درونی است.در ارتباط، کشف و رونمایی می شود ،نه در انزوا. ترسهای من این روزها دوشکل هست ترس ازدست دادن یا ترس بدست نیاوردن 
این میتونه درهمه موارد برام صدق کنه درخصوص کاروحرفه م پول ویادر زندگیم بچه م رفیقم خدمتم راهنمام  این ترسها کنترلم میکند ریشه دربی ایمانی وعدم باورهاواعتمادمن داره چون من هنوز اعتمادبنفس کافی ندارم چون همیشه هرچیزی با رنج وبدبختی بدست اوردم وبه راحتی ازدست دادم چون همیشه رنج کشیدم رنجهای بی حاصل  چون همیشه پایه روابطم متزلزل بوده امروز تلاش میکنم ازشدت رنجهایم کمترکنم روابطم کمترکنم تا کمتردچاراسترس رنج ودردباشم درشرایط بد خودم راقرارندم هرچیزبدی را ده باروصدبارامتحان نکنم با انتظارنتیجه متفاوت  خودم رادرشرایط ودرکنارآدمایی که به اعتمادبنفس وایمان وباورمن صرمه میزنند قرارندم وقتی تنهام وقتی ارتباطم کمتر هست کمتردرمعرض شرایط خسارت واسیب قرارمیگیرم و ترسهای کمتری تجربه میکنم وارامش بیشتری دارم به نیروی برترم بیشتروصل میشوم آدمها شرایط باورهای من راخراب میکنند واین مساله مرا میترساند ترس ها نشوندهنده این هستن که من ازنیروی دورم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 10: چه ترسها و توقعات دیگری در مورد جبران خسارت دارم ؟ - توسط حوریا ___Bu - ۱۴۰۱/۵/۳، ۰۸:۳۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان