امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1 : چرا انجام قدم دهم یک ضرورت است ؟
سلام عبدالرحیمم معتاد
کارکرد جدی وصادقانه نه قدم قبلی به من کمک کرد تا حدود زیادی به شخصیت خود واقعیم پی ببرم، وتا حدود زیادی تونستم نواقص اخلاقیم را بپذیرم وکمبودهایم را مرتفع سازم وبه ارامش نسبی دست پیدا کنم، از احساس گناه وخجالت رهایی یابم وارتباط سالم وسازنده ای با خودم واطرافیانم وخداوند پیدا کنم، کار کرد صادقانه، روزانه، مستمر ومداوم من باعث میشه که من نوعی بتونم تعادل رو تو بقیه قسمتهای زندگیم بدست بیارم وهرگاه اشتباهی مرتکب شدم با اقرار سریع وجبران خسارت مجدد در مسیر بهبودی قرار بگیرم وفرصت بهینه از زندگی بروال برنامه روبا تمام وجود داشته باشم وخودمو با تمرین به خودآگاهی برسونم و برای قدم 11و12مهیا کنم تا بتونم ارتباط آگاهانه ای با خودم خداوند واطرافیانم برقرار کنم، قدم ده مثل زنگ هشداره تا بتونم در مسیر بهبودی روزانه بهتر از دیروز عمل کنم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، حـمـیـد ، ناظر9 ، omed44 ، حسین یاری ، سالار44 ، فریبرز۶۵ ، ناظر14 ، ناظر20

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 1 : چرا انجام قدم دهم یک ضرورت است ؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹، ۰۹:۲۳ عصر
RE: سوال 1 : چرا انجام قدم دهم یک ضرورت است ؟ - توسط عبدالرحیم_بوشهر - ۱۴۰۰/۷/۵، ۰۶:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان