امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : بیداری روحانی من چگونه بوده است ؟
در بدو ورود به انجمن معنویت درمن مرده بود وبه تعبیری دیگر به مرگ معنوی تبدیل شده بودم واصول روحانی در من ازبین رفته بود ، وجدان من به حدپایین نزول پیداکرده بود وچیزی جزتهیه ومصرف موادمخدر ودنباله روی ازبیماری اعتیاد برایم مهمترنبود .

امادراثرحضوردربرنامه به مروردیدگاه من نسبت به رفتارهایم تغییرکرد واحساس پستی وپوچی وبی ارزشی درمن ازبین رفت وخودم رابه عنوان یک بیمارپذیرفتم ومتوجه شدم که یک انسان هستم که دارای یک ذات پاک بوده وارزشمندهستم .

بیداری روحانی برای من خودش رااینطورنما یان کرده که به نقش خود درزندگی نگاه می کنم ، به تبعات رفتارم
درزندگی خودودیگران ، تمرین اصل روحانی بخشش وبخشیدن خودم ودیگران ، آگاهی ازنواقص وفضائلی که
خداوند در درون من قرار داده ، آگاهی
ازحضور وتاثیرخداوند درزندگیم ، آگاه
شدن ازراه حل ساده بیماریم یعنی کمک
به دیگران باانگیزه درست ، پی بردن به
اینکه من جزئی ازکل هستم وبایدبااین
کل عمل نمایم.

من امروز کمترازنواقصم استفاده می کنم وبرروی رفتارم آگاهی دارم ودرنتیجه استفاده ازنواقصم درد می کشم .

امروزقبل ازانجام هرکاری مشورت می کنم وبا تامل و تعمق دست به اقدام وعمل می زنم ، تمایل به یادگیری وآموزش درمن زنده شده وآموزش پذیرشده ام . 

بیداری روحانی برای من یک فرایند مستمر وادامه دارومادام العمراست وبرای تحقق بخشیدن به آن نیازبه یک طریقه روحانی وارتباط موثرباخداوند دارم . 

بیداری روحانی قبل ازهرچیزی نیازبه
مراقبت وحفظ ونگهداری دارد . خدمت
کردن با انگیزه درست بیداری روحانی رادرمن احیاء وسر زنده نگاه می دارد و
همانطوری که بیماری ما خودش را درنواقص (خودمحوری) نشان می دهد ،
بهبودی ما در خدمت خلاصه می شود .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2 : بیداری روحانی من چگونه بوده است ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۸:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان