امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۵۸ عصر)admin.a نوشته است:  سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟
بحران مشکلی هست که بخاطربیتفاوتی به ان رسیدگی نکردن ودرنقطه تحمل آنرا ازدست دادن
بحران هاازآنجاشروع میشود عصبانیت,خودبزرگ بینی,خودکم بینی ,جنگ دراطراف وجامعه ,درگذشته ازروی ترس وناامیدی,به خاطراینکه به روزهای سخت گذشته برنگردم مجبورشدم به طرف بهبودی روی بیاورم.
بعدازورودبه انجمن متوجه شدم که اعتیادباعث شده است به نوع خاصی اختیارات زندگی راازدست بدهم. دوباره تنهاومنزوی شده بودم ,تفاوت ها,مقایسه کردن ها بخاطرخودمحوری باعث شده بود تمام تصمیمات من ازروی بیماری باشد.بحرانهایی که باعث فروریختن دیوارانکاروتوجیه وهموارشدن بانقص های دیگران.یعنی اگرکسی نقص شهوترانی دارد,اگرسرزنش بکنم یعنی میخواهم بگویم خودم این نقص راندارم
  انواع بحران  یک شکل بودن کارم وبهبودیم ,سردرگمی ومشورت نکردن هایم ,مشکلات جدیدزندگی را که نگرفته ام وبه آنهابرخورد نکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، ssaeedg ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، عبدالرحیم_بوشهر ، سالار44

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۱۲:۴۷ عصر
RE: سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۲۲، ۰۷:۵۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان