امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2- سنت ششم چگونه کمک میکند تا من در تصمیم گیری شفاف عمل - کنم؟
سوال 14 ـ سنت ششم چگونه کمک میکند تا من در تصمیم گیری شفاف عمل کنم؟چه چیزهایی برای من مهم هستند؟ چگونه بر روی آنها تمرکزمیکنم؟چگونه الویتهایم را با هدف خود هماهنگ میکنم ؟
الف ) سنت ششم به من کمک می کند در زندگیم اهدافم را مشخص و الویت بندی کنم و برای خود حد و مرز بگذارم و مسئولیت پذیر بوده و با برنامه ریزی حرکت کنم و مسئولیت رفتار ، کردار و گفتارم را بعهده بگیرم و با تمام توان سعی کنم حرکت درست را انجام دهم .
ب ) هر انسانی در زندگی شخصی خود طبق  ارزشها و اهدافش ، برنامه ریزی و الویت بندی بخصوص دارد که برایش مهم  است . برای من مهمترین الویتم بخاطر فاصله ای که از انجمن داشتم .  یادگیری مجدد اصول و بروز کردن خودم و عملکرد به آنها بوده تا عقب ماندگیهای زندگیم را از لحاظ معنوی ، مالی جبران کنم .
پ ) کاملاً با اولویت های زندگی ام ، برنامه ریزی کرده و با همان برنامه رو به جلو حرکت میکنم.
1 ـ بهبودی شخصی اولویت اول زندگیم است
2 ـ درست کردن روابطم چه در خانواده چه اجتماع با برقراری تعادل ، بعنوان یک عضو انجمن
3 ـ برنامه ریزی برای یک کار جدید برای رسیدن به یک ثبات مالی
ج ) من تمام اولویت های زندگیم را از فیلتر انجمن با مشورت و عملکرد به آن و یادگرفته هایم از اصول کذرانده و تصمیم درست را میگیرم . کل زندگیم را با یادگیری اصول و عملکرد به آنها طبق برنامه ریزی روزانه که دارم از طریق مشورت و تراز ارزیابی کرده و سعی میکنم تعادل را بر روی افکار ، رفتار ، کردار و گفتارم برقرار کرده و عمل کنم .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 2- سنت ششم چگونه کمک میکند تا من در تصمیم گیری شفاف عمل - کنم؟ - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۳/۲۲، ۰۹:۴۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان