امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 11:پیام رساندن چه نفعی برای من دارد ؟
11_باپیام رسانی قدرشناس ومسئولیت پذیرمیشوم،احساس میکنم که کم فروشی نکرده ام وپیام عشق وامیدو بهبودی راکه بمن داده اندوکمکم کرده سالها پاک بمانم وسالم زندگی کنم بدون کوچکترین چشمداشت مادی،وبدون خودخواهی وتاییدطلبی وخودبزرگ بینی،دراختیاردوستی که درعذاب است بگذارم.بارساندن پیام،اول خودم ازحالت فراموشی خارج میشوم،مابادرمیان گذاشتن آنچه که داریم میتوانیم آنرا حفظ کنیم،وپاک بمانیم وبعدباعث میشودکه خودم هم عملکردداشته باشم وچیزهایی که به دیگران میگویم خودم هم بشنوم. باپیام رسانی
زندگیم برای بارچندم معناومفهوم تازه ای پیدامیکندودوباره احساس ارزش میکنم، حس میکنم به آن بیداری روحانی که نوید انجمن است رسیده ام وشریک دردوغم دیگران میشوم گذشته خودم رافراموش نمیکنم وبه این باور دوباره میرسم اون طرف هیچ خبری نیست، بردبارتروصبورترمیشوم مراقب زبان وگفتارم هستم ودیگرزیادی وبیجهت حرف نمیزنم وباپیام رسانی سعی میکنم تاجایی که درتوان دارم دین خودم را به انجمن ادا کنم خصوصا به آن دوستی که برای اولین باربااحساس مسئولیتی که درقبال یک همدردداشت پیام انجمن رابه من رساند وشاکروسپاسگزارخداوند واصول باشم.
زمانیکه همدردانم رامیبینم وبامشکلات آنهاروبرومیشوم احساس منحصربفرد بودن ازمن گرفته میشودوحس همدردی وهمدلی ام بیشترمیشودوسعی میکنم قابلیت هایم رانسبت به آنچه که میگویم بیشترکنم وخودم هم قویتربشوم.
باپیام رسانی تجربه بهبودیم رامرور کرده وبیشترمیکنم.رساندن پیام به معتادی که هنوزدرعذاب است کمکم میکندتااززیر چتر عجزهایم خارج نشوم،عملکردداشته باشم ودرمسیربهبودی ثابت قدمترباشم.
مهمترین فایده پیام رسانی برای من تسلیم،فروتنی ویادگرفتن کمک به دیگران است.
بابکارگیری اصول روحانی 12قدم در پیام رسانی بصورتی قابل ملاحظه وچه زیبا ابزاردست وقدرت اجرای نیروی برترمان میشویم.
باهربارپیام رسانی درک زیباتری ازبهبودی واصول روحانی ونیروی برترم پیدامیکنم وبیشتربه این باورقلبی میرسم که مامعجزه ودورنمای امیدیم،مانمونه های مشخص کارآیی این برنامه روحانی هستیم ما شاهد زنده ایم وشادی ما از پاک بودن وسالم زندگی کردن جاذبه ایست برای معتادانی که هنوز در عذابند.?
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 11:پیام رساندن چه نفعی برای من دارد ؟ - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۹:۱۰ صبح
RE: سوال 11:پیام رساندن چه نفعی برای من دارد ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۱۶، ۰۱:۴۴ عصر
RE: سوال 11:پیام رساندن چه نفعی برای من دارد ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۱۶، ۰۷:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان