امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این س
#1
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این سنت را بهتر درک کنم؟ چگونه گمنامی را در چهارچوب این سنت به کار میگیرم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۱۸
#2
گمنامی دراین سنت یعنی اینکه مادربرابرجزی ازکل بودن تسلیم شویم
 
ب بکارگیری گمنامی دراین سنت به ماامکان تجربه کردن اتحادرا میدهد

ج گمنامی اجازه میدهدتاماازآن چیزی که درباره خودفکرمی کنیم فراترباشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، omed44 ، ناظر۱۸
#3
بارعایت اصول ومراجعه به وجدان گروه بافروتنی-وقتی گمنامی رادروجدان خودووجدان گروهی رعایت کرده ونه شخصیت خودرا-بلوغ بهبودی داشته باشم وپیشنهاداتم درجلسات اداری گروه فروتنانه باشد-0پست خدماتی خودرابهترازدیگران ندانم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، omed44 ، ناظر۱۸
#4
گمنامی سنت دوم این است که تفاوتی بین خود ودیگران قائل نشوم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، omed44
#5
سلام ،من آرین و معتادهستم 
گمنامی درسنت دوم ،یعنی برابری  ویکسانی 
گمنامی یعنی اینکه خداونددرانحصارشخص یاگروه خاصی نیست ، و عقیده و وجدان هیچ کس بردیگری برتری ندارد 
گمنامی کمک میکنه که مابه تمامی نقطه نظرات بادقت گوش،بدیم و تفاوت قاعل نشیم و معتادبرترو پایینترنداریم .
ا
پاسخ
 سپاس شده توسط omed44 ، ناظر۱۸
#6
این سنت به من کمک کرد تا متوجه شوم باید از سر راه خداوند کنار برم و سد راه او نباشم او همیشه برایمان بهترین ها را میخواهد .
و با درک اینکه این اصول سالهاست با کمترین خللی کار می کند و افراد زیادی بدون شکستن گمنامیشان با یادگیری و عملکرد به این اصول زندگی صحیح و آرام را تجربه کرده اند مطمئناً برای من هم کار خواهد کرد و من هم با رعایت همین اصول و با خدمت کردن و یا با اختلال ایجاد نکردن در این مسیر بعنوان یک عضو اجازه دهم مسیر طی شود .
وقتی بدون سلایق شخصی و بدور از احساسات درونی نسبت به اعضاء رفتار کنم و با محبت و احترام برخورد نمایم یعنی در حال تمرین اصل گمنامی این سنت هستم .
وقتی اصل سنت یک همان منافع مشرکمان را در رأس امور قرار داده و قبول کنم این اصول است که با قدرتش با من کمک می کند ومن جزئی کوچک از این کل هستم و فهم و درکم از این اصول اکتسابی بوده  و ممکن است با دیگری تفاوت داشته باشد یعنی در چهارچوب این سنت در حرکتم .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۱۸
#7
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این سنت را بهتر درک کنم؟ چگونه گمنامی را در چهارچوب این سنت به کار میگیرم؟(سنت۲)
من همیشه فکر میکردم بهترین نظرات از وجدان من سرچشمه میگیره و خودم را از دیگران سرتر میدانستم ، یا به نظرات بعضی از اعضا بیشتر توجه میکردم و واکنش نشان میدادم ، و همیشه خاست خداوند برام گنگ بود، تا زمانی که گمنامی این سنت را رعایت کردم و برای نظرات تمام اعضااحترام قاعل شدم و هیچ نظر یا عقیه ای را از دیگری بالاتر نمیدیدم ، گمنامی امروز برای من یعنی عقاید و نظرات را از شخصی که آن را بیان میکند جدا سازم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر۷ ، ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، ناظر۳ ، A.Nasihat


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان