امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال6 : بیماریم به چه صورت از لحاظ جسمی ؟ روانی ؟ روحانی ؟ و احساسی بر روی من تاثیر گ
با سلام....
به مرور زمان اعتیاد تمام قسمتهای درونی منرا تخریب کرده.اعتیاد من به همه این قسمتها متصل است و هرکدام آسیب میبینند دیگر قسمتها رو هم درگیر میکند.
جسمی:دیروز با مصرف مواد مخدر ، امروز با اهمیت ندادن به تغذیه و بهداشت فردی مثل پرخوری و همه چیز خوری و سیگار به جسمم آسیب میرسانم ، کار کردن زیاد (چه جنسی،چه مادی) با توجیه جبران گذشته دچار خستگی افراطی میشوم وقتی از ناحیه جسمم درد میکشم و به پزشک هم مراجعه نمیکنم از روحیه سالم و شادابی برخوردار نیستم قوای جسمیم تحلیل میرود و از دیگر مسئوایتهایم باز میمانم.
روانی:وقتی نسبت به چیزی یا کسی اعتیادم فعال میشود از لحظه خارج میشوم نگاهم تکبعددی و دچا خودمشغولی و کله ام پر میشود از نشخارهای فکری و این مسئله باعث میشود با اشخاصی که پیرامون هستند مثل خانواده،محیط کار و افراد جامعه که با آنها در ارتباط هستم دچار مشکل شوم آنها بخاطر اعمال و رفتار من دچار سرخوردگی و تنش بشوند.
روحانی:بشدت خودمحور و نسبت به نیروی برتر بی تفاوت و اصلا مشورت نمیکنم راهنما را فراموش میکنم و در چنین شرایطی اصلا خدا وجود ندارد.
احساسی:از خودم ، خانواده ام ، شغلم ، فرزندانم ، داشته هایم احساس رضایت نمیکنم شروع به مقایسه درون خود با بیرون دیگران میکنم و این حال مرا بدتر میکند و خودم رو دائم سرزنش میکنم و اصلا قادر به دیدن قسمتهای سالم وجودم نیستم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال6 : بیماریم به چه صورت از لحاظ جسمی ؟ روانی ؟ روحانی ؟ و احساسی بر روی من تاثیر گ - توسط بَرمک - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳، ۰۴:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان