امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : آیا اخیرا شخص ، مکان و یا چیزی من را وسوسه کرده است ؟
من هر وقت در شرایط استفاده از بیماری اعتیاد قرار بگیرم وسوسه میشوم.امروز با توجه به اینکه سعی میکنم در شرایط مصرف مواد قرار نگیرم وسوسه مواد نمیشوم.مثالی زنده از چند روز پیش:خیلی عادی و با ارامش زندگی میکردم وهمه چیز مرتب بود.با یکی از همکاران که خیلی خانم باز است واز لذتهای رابطه های جنسی اش میگفت چند روزی با هم ارتباط نزدیک داشتم(شرایط مصرف بیماری) بعذ از ان احساس کمبود وضعف وناتوانی سراغم امد-از نظر روحی و روانی اشفته شدم به خودم وهمه گیر الکی میدادم-با توجه به باورهای با خودم دچار جنگ و کشمکش شدم-در نهایت از همان چیز هایی که قبل از این موضوع لذت میبردم وهمه چیز ارام بود متنفر شدم. مخصوصا با خانواده خیلی بد برخورد میکردم...تا زمانیکه با راهنما مشارکت نکرده بودم خیلی نا ارام واشفته بودم.من چون انسان لذت جویی هستم حتی در مورد چیزی که تجربه درد اور برایم داشته باز هم انرا انجام میدهم چون فراموشکار هم هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، بَرمک ، Essi.toobchi ، ابی ن ، ناظر10 ، ناظر9 ، ssaeedg ، محمد خدمتگزار ، yagoub ، ناظر20 ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 8 : آیا اخیرا شخص ، مکان و یا چیزی من را وسوسه کرده است ؟ - توسط سعید ز - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲، ۰۲:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان