امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : آیا اخیرا شخص ، مکان و یا چیزی من را وسوسه کرده است ؟
خیلی اوقات اشخاص اماکن و اشیاء و بو عطرها فصل ها  حالتهای اب و هوایی اهنگ های قدیمی و. جدید روزهای خاص خاطرات فیلم ها لباسها و بعضی کلمات باعث فکر به لذت و وسوسه می انجامد که باعث تحریک خواهش های نفسانی خودخواهی خودمحوری افکار معتاد گونه تصورات باطل در من می شود و دلیل ان این است که من خلا بزرگ روحانی و درونی دارم و به دنبال چیزهای متفاوتی مکی گردم و همین مسئله باعث می شود به چیزهای متفاوت وسوسه شوم و وقتی وسوسه های گوناگون به سراغ من می ایید باعث می شود تعادل و حالت طبیعی را از دست بدهم و از جنبه های متفاوت جسمانی روانی و روحانی و احساسی تحت تاثیر قرار بگیرم و اتفاقاتی که در سوال 6 مورد بررسی قرار دادیم برای من رخ می دهد و این امر ( تحت تاثیر قرار گرفتن بیماری ) بر روی روابط من ( خودم خدا و دیگران و محیط پیرامونم ) تاثیر منفی می گذارد با دیگران وارد جنگ می شوم به هر شکلی بدون در نظر گرفتن دیگران می خواهم به وسوسه ام عمل کنم از خدا و اصول روحانی دور می شوم با خهودم وارد جنگ و خود ازاری می شوم ما در این قسمت با بیماری اعتیاد اشنا می شویم یعنی چیزی که تا اخر عمر با ما است و باید بدانیم هر روز با شکل و فرم خاص و متفاوت ظاهر می شود و معمولا از طریق وسوسه و اجبار عادات خودمحورانه و نواقص اخلاقی در زندگی من و اطرافیانم تاثیر می گدارد من در این قسمت باید بدان با کارکردن این سوالها متخصص شناسایی اعتیاد دیگران نمی شوم و فقط با اگاهی از این بیماری و کار کرد این قدم ها می توانم خودم و بیماریم را بشناسم و بدانم وقتی از روی بیماریم عمل می کنم بر تمام قسمت های وجودیم جسمانی روانی و روحانی و احساسیم تاثیر می گذارد و حالمان بد می شود 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، بَرمک ، Essi.toobchi ، ناظر10 ، ابی ن ، ناظر9 ، عباس23 ، yagoub ، ناظر20 ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 8 : آیا اخیرا شخص ، مکان و یا چیزی من را وسوسه کرده است ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۷:۲۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان