امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 62 : آيا احساس اهميت نسبي در حلقه دوستان و خانواده ميكنم؟ در كل جامعه چطور ؟
باعرض سلام ودرودوادب واحترام

بله -

امروز پس از گذشت سال ها دافعه بین انسان ها به کمک خداوند و اصولی که از انجمن فرا گرفته ام تبدیل به انسانی شده ام دارای جاذبه و اهمیت نسبی و همگی نتیجه ی پیروی از اصولی است که اموخته ام امرز احسا سات خوبی در من بوجود امده مانند از خودم فرار نمی کنم احساس می کنم که جزیی از کل هستم احساس مسوولیت پذیری می کنم و در خانواده پذیرفته شده ام امروز از یک سری اصول انسانی پیروی می کنم که اگر به انها خوب عمل کنم مانند نگینی خواهم درخشید و از احساس انزوا و تاریکی و بی ارزشی رها خواهم شد امروز باعث شده تا مورد تقدیر تشکر واقع شوم به خودم غره نمی شوم و همه ی این تعاریف را از خالق خود می دانم و در پس این همه دیگاه احساس نوعی تواضع فروتنی و غروز موجه روحانی می کنم

*باسلام ودرودوادب واحترام*

*محسن معتاد*

*بله*

*امروز پس از گذشت سال ها دافعه بین انسان ها به کمک خداوند و اصولی که از انجمن فرا گرفته ام تبدیل به انسانی شده ام دارای جاذبه و اهمیت نسبی و همگی نتیجه ی پیروی از اصولی است که اموخته ام،،،،*

*امرز احسا سات خوبی در من به وجود امده مانند::: از خودم فرار نمی کنم،،،،،،،احساس می کنم که جزیی از کل هستم ،،،،،احساس مسولیت پذیری می کنم،،،،،،و در خانواده پذیرفته شده ام..*

*امروز از یک سری اصول انسانی پیروی می کنم که اگر به آنها خوب عمل کنم مانند نگینی خواهم درخشید و از احساس انزوا و تاریکی و بی ارزشی رها خواهم شد..*

*امروز باعث شده تا مورد تقدیر تشکر واقع شوم ،،،به خودم غره نمی شوم و همه ی این تعاریف را از خالق خود می دانم،،،،*

*و در پس این همه دیدگاه احساس نوعی تواضع،،، فروتنی و غرور موجه روحانی می کنم..*

*امروز دیگرچون خسارت نمی زنم وسوءاستفاده نمی کنم،،،وفردی مسولیت پذیر شده ام دربین دوستان وخانواده احساس اهمیت می کنم..*

*امروز چون بر روی عقاید ونظرات خودم پافشاری نمی کنم وبه عقاید دیگران احترام می گذارم،،،ومنافع مشترک جمع را درنظرمی گیرم ،،،وبه حریم خصوصی دیگران احترام وارزش قایل هستم،،، ودرهنگام صحبت دیگران گوش فرا می دهم وسکوت می کنم،،،،ودست ازخودمحوری برداشته ام،،،ودرکارهایم مشورت می کنم،،،وقوانین جامعه رعایت می کنم ،،،*

*ودرخانواده به نظرات اعضای خانواده احترام می گذارم،،،*

*احساس امنیت می کنم.*
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، mehdi9666 ، yagoub ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال اول 62 : آيا احساس اهميت نسبي در حلقه دوستان و خانواده ميكنم؟ در كل جامعه چطور ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۱۳، ۱۱:۰۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان