امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 26 : چگونه به نیروی برتر اجازه می دهم تا در زندگی من تأثیر گذارد ؟
من با بادعا ومشورت کردن وحضوردرجلسات پیام راازراهنما ودیگران می گیرم وسعی می کنم دراین راه روشن بینی به خرج دهم.

⬅️وقتی که دست ازخودخواهی وغروربرمیدارم وحرص وجوش نمیخورم
وبه دنبال نتیجه دلخواه نیستم وترسهایم راکنارمی گذارم و سکان زندگیم راباتسلیم به نیروی برترسپرده وباقلبی آرام به اواعتماد میکنم وشرایط رابه گونه ای فراهم می کنم که گویی صد درصد به اواعتماد دارم وبا انجام مسئولیتهای روزانه تمایل خودم رابرای حضورخداوند نشان می دهم.وزمانی که درچرخه وسوسه ،اجبار وعادات خودمحورانه باشم دچارترس می شوم وخداوند درزندگیم حضور ندارد

باآگاهی وتمایل قلبی باایمان وعشق واعتمادی که پیداکرده ام باآرامش بدون هرگونه جنگی بابازبودن دریچه افکاروقلبم به روی خداوندبابکارگیری اصول روحانی درزندگیم باخدمت باخدمت بلاشرط ودعاومراقبه وشکرگزاری وقدردانی بابت داشته هایم ومقسم عشق خداوند شدن دربین بندگانش باتسلیم وفروتنی وتواضع باتمرین وتقویت روندایمان آوری باآماده سازی بستری روحانی وباعشق باخدامحورشدن بارعایت قانون وبابرنامه ریزی درزندگی وتشکرازخداوندباگذشتن ازهوای نفسم وپاگذاشتن بر ترسهایم وباشناسایی افکارواحساسات بیمارگونه وموانع واراده شخصی ام وآنهاراازسرراه خداوندبرداشتن وفقطبرای امروز زندگی کردن?
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 26 : چگونه به نیروی برتر اجازه می دهم تا در زندگی من تأثیر گذارد ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰، ۰۷:۴۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان