امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18 : آیا تمایل دارم تا کنون ، کلیه نواقص شخصیتی من برطرف شوند ؟ اگر نه ، چرا ؟
بله تمایل دارم :

تمایل یعنی : حاضر بودن و اماده شدن و به نقطه ای رسیدن که حقیقت باشد و من از ان نقص بیزار و خسته شده باشم
همانگونه که تیتر قدم ششم می گوید ما امادگی کامل پیدا می کنیم که خداوند کلیه نواقص شخصیتی ما را برطرف کند باید نگاهی کامل به درون خودم بیاندازم و بررسی کنیم که ایا به این امادگی کامل رسیده ایم ایا دست از بهانه و دست اویز و توجیه و خود فریبی و انکار برداشته ایم و هنوز از این کلمات که چون بیماریم خیلی شدیده - هنوز وقتش نشده من بیمارم و هنوز جواب می ده من با اینها بزرگ شده ام لذت داره و غیره را باید از ذهن خود بیرون کنم البته یادمان باشد در تیتر قدم ششم امادگی کامل نباید ما را بترساند چون قدم ششم و نواقص را همانگونه که در قدم سوم امختیم به مراقبت خداوند می سپاریم  ما دنبال کامل شدن نیستیم منظور از برطرف شدن نواقص این نیست که انها از درون و ضمیر و شخصیت ما پاک می شوند چون انها خصوصیات ذاتی انسانها هستند و ما بدون انها دیگر انسان نیستیم بلکه منظور از برطرف شدن انها این است که ما دیگر مجبور نیستیم از روی این نواقص عمل کنیم  
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 18 : آیا تمایل دارم تا کنون ، کلیه نواقص شخصیتی من برطرف شوند ؟ اگر نه ، چرا ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۴:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان