امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 73:آیا قربانی خود را سرزنش می کردم تا رفتار خود را توجیه کنم ؟ توضیح دهید .
بله تمام رفتار واعمال خودمو آویزون دیگران میکردم تارهای پیداکنم وبه مصرف ادامه بدم و به توجه به هیجی وهیچکس نداشتم مهم خودم بدم که از بیماری واجبار به مصرف همکاری میکردم وهرکس وناکس وقربانی اهداف پلید خودم.میکردم تابتونم مصرف کنم وکسی بهم.گیر نده و سرزنش نشم چون که ازبیماری اعتیاد خبر نداشتم وآگاهی نداشتم امروز هم بله بارها برام اتفاق افتاد تو بحثهای خانوادگی ومنم اقوامو مقصر میشمارم چون هنوز بارنجشها سر میکنم و آشفته حال زندگی میکنم هنوز تعادل وکنترل وآگاهی کافی ندارم ولی باز م شکر نسبت به آگاهی که باکار کرد قدم پیدا کردم اینا همش توجیه بهانه منفی.بله توجیح بهانه الان هم دارم  بابیماری حرکت کنم ودیگران قربانی کنم وخودمو ایرادی ندارم چون بیماری من همش بمن میگه تو مشکلی نداری ولی وقت روشن بینی وفروتنی وتسلیم ومشورت میکنم میبینم اصل مشکل خودم  قربانی خودم. نه کسی.وبجایی پزیرش....بهانه را جایی گزین میکردم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 73:آیا قربانی خود را سرزنش می کردم تا رفتار خود را توجیه کنم ؟ توضیح دهید . - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۱۲:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان