امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 77: چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه ا
با سلام....
پذیرفتنِ خویشتنِ خویش که باعث شده تا با پذیرفتن گذشته و امروز خویش با نیروی برتر و آدنها سر جنگ نداشته باشم.
تسلیم که باعث شده در زندگی آرامش داشته و تمرکز بیشتری روی بهبودیم داشته باشم.
انصاف که باعث شده نگاه منصفانه تری نسبت به خانواده ، پدر و مادر و اطرافیانم داشته باشم.
درک متقابل یا فروتنی که باعث شده نسبت به فرزندم سختگیر و پُر توقع نباشم مثلا مگر چه چیزی به فرزندم آموخته ام که امروز از او توقع داشته باشم که فهمیده عمل کند. هر زمان میخواهم کسی را قضاوت کنم اول خودم را جای او بگذارم.

مشورت و فروتنی که باعث شده هر زمان که میخواهم تصمیمی بگیرم به خودم میگویم احتمالا راهی بهتری هم وجود دارد پس بدون ترس از دیگران ایده میگیرم.
صداقت با خود و دیگران که باعث شده راه درست و درستکاری حتما مرا به مقصد میرساند دیرو زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. و همچنین یاد بگیرم هر کسی به هر جایگاه (مادی و معنوی) که رسیده حتما تلاش و کوشش زیادی کرده.
روشن بینی که باعث شده متوجه بشوم واقعا خودم به تنهایی نمیتوانم برای بهبودیم کاری بکنم چون اگر میتوانستم سالها پیش اینکار را میکردم و به کمک دیگر اعضاء (راهنما) احتیاج دارم.

در کل اصول NA باعث شده از زاویه بهتری به خودم ، اطرافیانم ، نیروی برتر و جهان هستی نگاه کنم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 77: چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه ا - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۱۱/۹، ۰۵:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان