امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 77: چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه ا
صداقت، تمایل، روشن‌بینی، تواضع، فروتنی، تعهد، تسلیم، پذیرش، گذشت، بخشش،شهامت. اعتماد و صبر.
صبر موجب می‌شود زمان کافی جهت دیدن لطف خداوند را داشته باشم. تواضع موجب آرامش بیشتر می‌شود فروتنی موجب می‌شود. از نیروی خداوند استفاده کنم و خدمت کنم پذیرفتن خود و دیگران با تمام خوب و بد وجودم صداقت موجب رشد و بزرگ‌شدن من می‌شود قدم 4 کار کردم و تو خالی بودن خود را به یک نفر اعلام کرده ام تا کم کم پر شوم روشن‌بینی نیاز به جلسات .راهنما و کارکرد قدم ها و خدمت کردن را در خود جا انداخته ام تا خود نیز پاک بمانم اینه نگر شده ام و و کمکم می کند تا اینده ام را بسازم -موجب می‌شود که اشتباهات خود را ببینم و آنها را انکار نکنم. تمایل موجب می‌شود همچنان پر قدرت به مسیر بهبودی ام ادامه دهم تا به بهبودی‌ام نزدیک‌تر شوم و هر کاری در جهت بهبودی‌ام لازم است را انجام دهم. ایمان موجب می‌شود تاثیرات مثبتی را که خداوند در زندگی من قرار داده را بیشتر ببینم. با ملاحظه‌کاری، عشق و محبت مورد احترام و دوست داشتن دیگران واقع می‌شوم.
تعهّد و مسئولیت پذیری باعث می شود که من ادم قابل اعتماد و امینی برای خود و دیگران باشم و زندگیم رو به جلو رفتن است و مسئولانه برخورد می کنم شهامت موجب می‌شوددست از رنجش ها و اعتقادات پوچ خود بردارم و دیگر مهم نیست که دیگران من را چگونه ادمی بپندارند برای خودم زندگی می کنم با گذشت و پذیرش:قضاوت بددلی و و بد رفتاری دیگران را تحمل می کنم با تسلیم دست از جنگیدن با

خود ودیگران برداشته ام و همه چیز را تسلیم نیروی برتر کرده ام که حاصل ان لذت بردن از زندگی ام است
در نهایت صبورانه منتظرپرواز واقعی به دامن نیروی برتر مهربان خود هستم 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 77: چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه ا - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۲، ۱۲:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان