امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 20 : من دقيقاٌ در برابر چه چيزي عاجزم؟
باسلام 
من بخوام بگم در برابر چه چیزهایی عاجزم.من در برابر همه چیز عاجزم.در برابر افکار مخربم عاجزم،در برابر بیماری خودم و دیگران عاجزم،در برابر حال خوب عاجزم چون حتی جنبه حال خوب هم ندارم می‌خوام این حال خوب رو افزایش بدم و ناخودآگاه سمت چیزهایی میرم که نباید برم،تغییر دیگران عاجزم،من در برابر تغییر خودمم عاجزم و شهامت از خدا میخوام بعد چطور میتونم دیگران رو تغییر بدم.منکه خودم در دسترم تغییر برام مشکله.چه برسد به دیگران .در برابر رفتارهای اجباری هم عاجزم.در برابر تحمیل عقاید دیگران عاجزم.در برابر تصمیم گیری ها هنوزم عاجزم چرا که باید برای هر تصمیمی مشورت بگیرم از راهنما،در برابر چیزهایی که اطلاع کافی ندارم عاجزم و از سوال کردن و پرسیدن اون چیزی که ذهن منو درگیر کرده غرور گاهی اجازه نمیده سوال کنم و براحتی پاسخ دریافت کنم،چون من ی زمانی ادعای دانایی و توانایی و قدرت میکردم ،در برابر دخل و خرج عاجزم و گاها بی رویه یا خرج میکنم و ی جایی که باید خرج کنم خساست دارم این ینی بی تعادلی و من در برابر این بی تعادلی عاجزم،در برابر لذتها عاجزم چون در این مورد هم بی تعادلم،در برابر سواستفاده ها،جنگ،در برابر جنگها عاجزم چون برام هزینه بره و هزینه اون جنگ :حال خرابی و آشفتگی واحساسات ناخوشایندی تجربه میکنم.در برابر نواقصم عاجزم.در کل در برابر هرچیزی که اختیار چندانی ندارم یا شناخت کافی ندارم و در برابر هر چیزی که منو تحریک می‌کنه و سوق میده سمت وسوسه ها و چیزایی که در ی لحظه بمن لذت میده عاجزم.قدم یک یادآوری می‌کنه که در برابر زندگی دیگران هیچ قدرتی ندارم و وقتی تلاش میکنم زندگی دیگران رو تو دستم بگیرم کنترل زندگی خودم از دستم خارج میشه و...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر6 ، ناظر2 ، حـمـیـد ، mehdi9666 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 20 : من دقيقاٌ در برابر چه چيزي عاجزم؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۱۸، ۰۷:۵۳ صبح
RE: سوال 20 : من دقيقاٌ در برابر چه چيزي عاجزم؟ - توسط Sara N - ۱۴۰۱/۴/۲۶، ۰۹:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان