امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7: چه ترسهایی از جبران خسارت کردن ، دارم ؟ آیا نگران هستم که کسی مرا طرد کند یا
7_اینکه خسارت جدیدی بزنم،ازم شکایت کنند،مرادرک نکنند،نپذیرندکه آن زمان بیماربودم،ترس از درک نشدن وپذیرفته نشدن ،ترس ازقضاوت وکنترل وسرزنش دیگران خصوصأخانواده ام،ترس بابت ازدست دادن اندوخته های مالی وپس اندازم،ترس ازاینکه به اندازه جبران خسارتهایم نقدینگی نداشته باشم، ترس بابت ازبین رفتن ویاخراب شدن بعضی از روابطم،وازبین رفتن موقعیت های کاری واجتماعی ام،ترس از برداشتن قدم اول وشروع کردن به جبران خسارت وخصوصأ ازنوع بیان کردن آن،ترس از مسخره شدن وزبانزدخاص وعام شدن، ترس از اینکه نتوانم آنهاراپیداکرده وجبران خسارت کنم،وترس از اینکه بخواهندازمن انتقام بگیرند،ومسایل دیگری راکه اصلا ربطی به جبران خسارت من ندارد راپیش بکشند وبه پای من بگذارند،واینکه آیابعدازاقراروجبران خسارت همه چیزبه حالت اول برمیگردد وآیابازهم مراخواهندپذیرفت یانه؟
جبران خسارتها تازمانیکه انجام داده نشده اند گاهانگران کننده و ترس آور میباشند.ولی قراراست باتوکل بخداوند ومشورت باراهنماوصادقانه وباشهامت تمام آنراانجام دهم.
برای رسیدن به رهایی بایدجبران خسارتهایم راانجام دهم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 7: چه ترسهایی از جبران خسارت کردن ، دارم ؟ آیا نگران هستم که کسی مرا طرد کند یا - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۲۷، ۰۸:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان