امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۴۶ عصر)admin.a نوشته است: سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون مقایسه و به اندازه کافی بد و مشکل ساز هست؟
فکر میکردم که چون خودم نمیرم از کاسب مواد بگیرم و دستم تو جیبه خودمه و همیشه قبل از اینکه مواد مصرفیم تموم شه میتونم پول بدم و اونو تهیه کنم خیلی از بقیه معتادا جلو ترم که خماری میکشن و از این و اون پول میگیرن افتخار میکردم مثلا،ولی تویه خانواده ی خودم هیچ جایگاهی نداشتم و ادم حسابم نمیکردن دیگه حتی باهام حرف هم نمیزدن فکر میکردم کسی نمیدونه معتادم در صورتی که تنها کسی که نمیدونست من معتادم خودم بودم . از صد به صفر رسیدم.اما الان فهمیدم که تا تویه مسیر درست قرار نگیرم و در مسیر بهبودی نباشم جلسات شرکت نکنم قدم کار نکنم نمیتونم پاک بمونم یک بار ۹ سال پاک بودم بدون اصول ولی یهو زیره پام خالی شد (خشت اول که نهاد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج) تجربه شد واسم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون - توسط taranom_fathi - ۱۴۰۲/۳/۲، ۱۲:۲۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان