امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۴۶ عصر)admin.a نوشته است: سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون مقایسه و به اندازه کافی بد و مشکل ساز هست؟
مقایسه به سه صورت شکل میگیردباخودکم بینی یاخودبزرگ بینیمدت مصرف,مقدارمصرف,مدت تخریب
آنهایی که کم به جلسه می آیندمیگوییم ازبوی موادمعتادشدند,بوی NAهم به آنهابخورد کافی است,آنهایی که سیگارمیکشندمیگوییم آنهامعتادنبودند.چون خودم نمیتوانم سیگارراترک کنم .مقایسه واقعیت داردولی به من ربطی ندارد.چون مقایسه باعث تنهایی وانزوامیشود.بیماری اعتیادفراترازمصرف مواده.وقتی مقایسه میکنم ازمشارکت ورسواکردن نقص میترسم.افکارم رااجاره دیگران میدهم.اگرامروزخودت رابادیروزمقایسه کنی,درانکارهستی,هرکجاکه میخواهم اثربیماریم راکمرنگ کنم شروع به مقایسه میکنم.وقتی که مقایسه قضاوت است پس به تفاوت نیازی ندارد.هرچیزی که مانع روندعادی زندگی من است مشکل میگویم
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، بَرمک ، ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12: به چه صورت اعتیاد خود را با اعتیاد دیگران مقایسه کرده ام؟ آیا اعتیاد من بدون - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۱۲:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان