امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17 : چه شرایطی باعث شد تا رسما قدم یک را کار کنم ؟
با سلام

قبل از آشنایی با NA همان آخر خط یاس و انزوا و جبر بود که همه ما تجربه کردیم.اما امروز مسئله برای روی آوردن به کارکرد قدم یک کمی متفاوت تر است امروز دلایل زیادی وجود دارد تا قدم یک را بطور رسمی بکار بگیرم در این سوال سه کلمه (بحران) و (رسما) و (قدم یک) کلید واژه های اصلی هستند مثلا در بحرانها(وسوسه ها،جنگ،بیکاری،احساس تفاوت با دیگران،عدم رضایت از زندگی.......) قدم یک (از درون بپذیرم،تمایل به اقرار داشته باشم،آشفتگی و از دست دادن اختیار را ببینم.......) رسما (جلسه بروم،از راهنما کمک بگیرم،مشارکت صادقانه بکنم،خدمت کنم،برنامه بهبودی داشته باشم......) و به این باور برسم که به تنهایی نمیتوانم برای خودم کاری انجام بدهم.این سوال مکمل برگه خواندنی (ما بهبود پیدا میکنیم) است که میگوید وقتی ما آخر خط میرسیم و درک میکنیم که چه با مواد مخدر چه بدون آن نمیتوانیم مثل یک انسان زندگی کنیم ........ آیا کار دیگری مانده است که انجام نداده باشیم؟) بله کارهای زیادی مانده است که انجام ندادیم مثل تسلیم،خدمت،ترازنامه،بخشیدن خودمان و دیگران،محبت ،صمیمیت،مرور قدم یک و در کل استفاده از تمام منابع NA
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر عباس.ک ، eshgholi ، kakam04 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 17 : چه شرایطی باعث شد تا رسما قدم یک را کار کنم ؟ - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۷:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان