امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟
با سلام 
درد و آشفتگی و عجزها واون غیرقابل اداره شدن زندگی و اینکه دیگه حق انتخاب و تصمیم گیری ها برای زندگی خودم از من گرفته شده بود،مهمترین اتفاقات ناگوار برای من از دست دادن اختیار زندگیم بود و همون آشفتگی‌ها و همون به هر دری میزدم ب روی من بسته بود و دیگه اینا قابل کنترل نبود،دیگه اون چهره اعتیادم هم قابل انکار نبود و منم قادر به پنهان کردنش نبودم.از دست دادن کار ،عدم امنیت مالی ،ترورها و تحقیرهایی که میشدم از طرف دیگران.بی هدفی،نه دیگه قادر به مصرف بودم نه می‌تونستم مصرف کنم،ترد شدن از طرف خانواده،اون نواقصام بسیار پرخاشگر عصبی و...بودم و در نتیجه تنهایی و انزوا که وقتی نگاه کردم دیگه کسی دور و برم نبود،و اینکه دیگه نمیتونم به این روش زندگی ادامه بدم .گاهی بخودم میگویم من باید سپاسگزار اون اشخاص باشم که ترورم میکردن تحقیرم میکردم ،رهام کردن منو بحال خودم،دیگه اهمیت بهم نمی‌دادن من باید سپاسگزار همون افراد باشم چون همون افراد باعث شدن من به خودم بیام و دنبال راه دیگه ای بگردم و اون راه ،راه بهبودی بود .و من با این انجمن آشنا شدم و این برنامه باعث شد که من تبدیل بشم امروزه به یک فرد مفید نه موذل گذشته...
پاسخ
 سپاس شده توسط admin3 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۲۲، ۰۷:۵۲ صبح
RE: سوال 16 : چه بحران هایی باعث شد به بهبودی روی آورم ؟ - توسط Sara N - ۱۴۰۱/۴/۲۵، ۰۹:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان