امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 43 : آيا فكر ميكنم كه ميتوانم هنوز با افرادي كه در زمان مصرف ميشناختم رفت و آمد
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۲۵ عصر)admin.a نوشته است: سوال 43 : آيا فكر ميكنم كه ميتوانم هنوز با افرادي كه در زمان مصرف ميشناختم رفت و آمد كنم؟ آيا ميتوانم

هنوز به همان مكانهايي كه ميرفتم، بروم؟ آيا فكر ميكنم كه عاقلانه است اگر مقداري مواد يا وسائل
مصرف آنرا در دسترس خود نگه دارم تا باعث شود كه گذشته يادم نرود يا بهبودي خود را امتحان كنم؟
اگر آري، چرا؟
قسمت مواد را پذیرفته ام ,نه موادنگهداشتن,نه به جاهای مصرف رفته ام,نه با مصرف کننده ارتباطی دارم ولی درجاهایی که غیبت وصحبت غول2,شکستن گمنامی است حضوردارم.
ماهواره خریدن,امروزکارهایی را انجام میدهم ,نشان میدهد که ابعاد بیماری را نپذیرفته ام .امروز مواد نگه نمیدارم ولی میگویم فکررا مشارکت نکنم وفکررانگه میدارم. ترازنمیگیرم وبه خودم میگویم غول 2 را میشود کنترل شده مصرف کرد.اقرارکردم که خداونداز طریق کسی که درمسیربهبودی هستند,کمک کند وپذیرفته ام که درمسیرقراربگیرم.اقرار گرفتن در موقعیت باخودم است ولی ترک آن با بیماری است.خیلی از پیشرفت ها ورشدها,درمشارکت باتماس با راهنما صورت میگیرد.
ودرمورد پاکی ام طول پاکی باعث شدخیلی از اقرارهارا درجلسه نگویم.
خدمت نداشتن تعادل درخدمت.
خانواده ازاعتمادسواستفاده میکنم.
کار میگویم درآمدم کافی است ولی زیادی خرج میکنم.
هرکاری که زیربنای آن براساس اراده شخصیم میباشد,مشورت نباشد,خدا نباشد,حتی اگربجای هم برسم ,باعث شکست میشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، hesam.jv60 ، mehdi9666 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 43 : آيا فكر ميكنم كه ميتوانم هنوز با افرادي كه در زمان مصرف ميشناختم رفت و آمد - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۰۱:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان